Bal Karnawałowy

W poniedziałek 15 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Dzieci, przebrane w barwne stroje bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Była to ekstra impreza!

2024-01-29 09:43

Szanowni Państwo,
Prosimy o pomoc dla rodziny jednego z naszych wychowanków.
W dniu 8 stycznia wybuchł pożar w domu państwa Bruchal. Ogień pojawił się w garażu, następnie zajął się dach a potem część mieszkalna budynku.
Rodzina otrzymała już najpotrzebniejsze rzeczy, lecz jest to kropla w morzu potrzeb.
Chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie finansowe, dlatego zorganizowany zostanie kiermasz ciast, z którego dochód w całości przeznaczony będzie dla poszkodowanej rodziny.
Kiermasz odbędzie się w naszej placówce w piątek 12.01.2024r. od godziny 6.00 do wyczerpania ciasta. Ze względu na charytatywny cel cena boxu wynosi 30zł.
Serdecznie zapraszamy!
Pomaganie jest słodkie! ❤️

2024-01-09 18:30

Wigilia w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas w roku, czas przygotowań i oczekiwania.
Dziś nasze przedszkolaki z niecierpliwością czekały, aż każda grupa zasiądzie do wspólnego stołu oraz złoży wzajemnie życzenia dzieląc się przy tym opłatkiem.

2023-12-27 16:57

Grupy Biedronki, Słoneczka oraz Motylki odwiedziły po raz kolejny hospicjum "Niebieski Parasol".
Dzieci wraz z pensjonariuszami ośrodka wspólnie zaśpiewali kolędy oraz świąteczne piosenki.
Wszyscy podopieczni otrzymali własnoręcznie wykonane przez dzieci kartki świąteczne oraz słodki poczęstunek. Nie zabrakło łez wzruszenia.
Nie zapominajmy o swoich bliskich, niech w święta nikt nie będzie sam, a dom będzie wypełniony radością i miłością.

2023-12-27 16:55

Ten przedświąteczny czas grupa Motylki spędza bardzo kreatywnie. W poniedziałek wraz z Panią Katarzyną Markowicz dzieci wykonały makramowe ozdoby choinkowe, zaś dziś ozdobiły pierniczki, które upiekła dla nich Pani Joanna - mama Michalinki.
Była to świetna zabawa!

2023-12-27 16:54