Aktualności

Świąteczne spotkanie grupy Motylki z klasą 1a ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie. Dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas !

2023-12-27 16:47

Świąteczne warsztaty w grupie Grzybki

Rodzice i Babcie wraz z dziećmi wykonali bałwanki. Następnie ozdobili drewniane choinki lub bombki. Dzieci zaśpiewały w podziękowaniu dla bliskich świąteczne piosenki.
Wszystko odbyło się w rodzinnej, miłej atmosferze .

2023-12-27 16:45

Grupa Biedronki wykonała kule dla ptaków ze smalcu i ziaren. Była to okazja do przeprowadzenia zajęć sensorycznych - prawie wszystkie dzieci poczuły pierwszy raz zapach smalcu (który nie wszystkim się spodobał) oraz własnoręcznie musiały uformować kulę. Dodatkowo dzieci poznały sposoby dokarmiania ptaków zimą.

2023-12-27 16:43

Mikołajki

Zgodnie z tradycją 6 grudnia dzieci odwiedził Mikołaj!
Przedszkolaki od rana wyczekiwały gościa, zastanawiając się czy przyniesie prezenty.
Po przybyciu Mikołaja każda grupa zaprezentowała wierszyk lub piosenkę przygotowaną specjalnie dla Niego. Zachwycony Mikołaj rozdał wszystkim upominki.
Radość na twarzach maluchów była nieoceniona!

2023-12-27 16:41

Dzień Górnika

Z okazji Barbórki dzieci miały przyjemność zapoznać się z zawodem górnika.
Najmłodsze przedszkolaki odwiedził Pan Janusz - tata Julci z grupy Biedronki. Z wizytą u starszaków był Pan Mateusz - tato Hani z grupy Motylki, zaś grupy przy SP 4 spotkały się z Panem Grzegorzem - tatą naszej absolwentki Julki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Panom za poświęcony czas, przygotowanie do zajęć i prezenty.
Wszystkim górnikom życzymy tyle samo wyjazdów co i zjazdów. Szczęść Boże!

2023-12-27 16:39

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie