Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom życzymy wspaniałych, wesołych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód i samych słonecznych dni!

2024-06-29 06:48

Szanowni Państwo,
lista dzieci przyjętych do grup 5-godzinnych przy SP4 została wywieszona w ganku przedszkola przy ul. Krasickiego 1.
Umieszczony został również podział na grupy w roku szkolnym 2024/2025.

2024-06-29 06:46

Wycieczka do kina grup Motylki i Grzybki

W tym tygodniu grupy Motylki i Grzybki udały się pociągiem na ostatnią wycieczkę do Legnicy, do kina Helios. Dzieci obejrzały film animowany pt. Garfield. Następnie udały się na spacer do Parku Miejskiego i zjadły lody.
Dzieci dowiedziały się również jak bezpiecznie podróżować pociągiem. Poznały obsługę biletomatu, próbowały odczytać odjazdy i przyjazdy pociągów. Uświadomiły sobie jak ważne jest bycie na czas na peronie oraz do kogo zwrócić się o pomoc w pociągu i poczekalni. Był to bardzo udany dzień!

2024-06-29 06:45

Uroczyste pożegnanie grup Motylki, Grzybki, Żabki oraz Pajacyki.

Szybko minął rok szkolny, wiele miesięcy wspólnych zabaw i zajęć. Nadszedł czas pożegnania z ulubionymi paniami, koleżankami i kolegami oraz czas wakacji.
Każdy koniec to początek czegoś nowego...
Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas i mnóstwo wspaniałych, wyjątkowych chwil. Rodzicom dziękujemy za owocną współpracę, zaangażowanie w życie grupy i całego przedszkola. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile będziecie wspominać z uśmiechem na twarzy.

2024-06-29 06:43

Wycieczka grup Żabki i Pajacyki

W środę 19.06.2024 grupy Pajacyki i Żabki pojechały na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Wrzosowa Kraina”.
Jest to niezwykłe miejsce godne polecenia ze względu na czyste tereny oraz przepiękną uprawę ziół. Dzieci wzięły udział w warsztatach kulinarnych gdzie samodzielnie wykonały pierożki litewskie, które później były wypiekane w piecu i dzieci miały okazję skosztować ulepionego przez siebie pieroga.
Na terenie gospodarstwa dzieci miały możliwość przespacerowania się ścieżką edukacyjną.
Był również czas wolny, który został wykorzystany na grę w piłkę.
Wycieczka do Borówek była dla wszystkich pełna wrażeń, które każde z dzieci będzie jeszcze długo wspominał.

2024-06-29 06:40