Pasowanie na Czytelnika

Najstarsze grupy: Motylki, Grzybki, Żabki i Pajacyki uczestniczyły w Pasowaniu na Czytelnika organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. Podczas wydarzenia wystąpiła grupa Pajacyki.
Po uroczystym pasowaniu, każdy przedszkolak otrzymał pamiątkową książeczkę i dyplom.

2024-06-08 18:28

Wycieczka Misiaczków i Biedronek

We wtorek 4 czerwca dzieci z grup Misiaczki i Biedronki pojechały na wycieczkę do miejscowości Dunino. Radości nie było końca!

2024-06-08 18:27

Move Week Poland 2024

W tym roku nasze przedszkole dołączyło do corocznego, globalnego wydarzenia MOVE Week, które ma na celu promocję korzyści wynikających z aktywnego stylu życia.
W poniedziałek 3 czerwca przedszkolaki wzięły udział w zumbie, którą poprowadziła niezawodna Agnieszka Radwańska!
Każda forma ruchu jest ważna dla naszego zdrowia i rozwoju dzieci!

#FindYourMOVE #NowWeMove #MOVEWeek #BeActive #MOVEWeekPoland #MOVEWeekPoland2024 @fundusz.pfron @NowWeMove

2024-06-04 21:24

Wizyta Żołnierzy

Dziś przedszkole odwiedzili Żołnierze 23 Śląskiego Pułku Artylerii, którzy przedstawili dzieciom swoją specyfikę pracy.
Kapral Jarosław Hołowacz przeprowadził musztrę wraz z synkiem Antkiem oraz wspólnie zaprezentowali stopnie wojskowe.
Przedszkolaki chętnie wypowiadały się na temat bezpieczeństwa, jakie zapewnia nam wojsko a następnie miały okazję przyjrzeć się umundurowaniu oraz skorzystać ze sprzętu na co dzień używanego przez żołnierzy. Dużą atrakcją dla najmłodszych było również wojskowe auto.
Serdecznie dziękujemy za wizytę!
Zajęcia odbyły się w ramach projektu Bezpieczna Trójka.

2024-06-04 21:22

Dzień Rodziny

Dzień Mamy i Dzień Taty to jedne z najpiękniejszych świąt w roku…”

W dniach 23 - 24 maja odbyła się uroczystość z okazji święta naszych ukochanych Rodziców. By wspólnie świętować to wzruszające wydarzenie wszyscy udali się do Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji.
Przedszkolaki zaprezentowały piosenki, wiersze oraz tańce. Każda grupa wyraziła w ten sposób miłość do mamy i taty. Nie dało się ukryć radości i wzruszenia na twarzach rodziców.

2024-06-04 21:21