Dzieci z grupy Misiaczki przyglądały się procesowi pieczenia pierniczków a następnie przepięknie je udekorowały.
Była to świetna i przepyszna zabawa !

2023-12-27 16:53

Koncert kolęd

Hej kolęda, kolęda!
Dziś wszystkie grupy zebrały się razem, aby wspólnie zaśpiewać oraz posłuchać wykonanych przez dzieci kolęd, pastorałek i świątecznych piosenek.
Mali artyści w magiczny sposób przybliżyli klimat nadchodzących świąt!

2023-12-27 16:51

Świąteczne warsztaty w grupie Motylki

W grupie Motylki odbyły się warsztaty świąteczne z udziałem rodziców, dziadków oraz rodzeństwa. Zaproszeni goście wraz z dziećmi wykonali piękne choinki, wykazując się przy tym pomysłowością oraz kreatywnością.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie, mile spędzony czas oraz wspólną zabawę .

2023-12-27 16:50

Świąteczne spotkanie grupy Motylki z klasą 1a ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie. Dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas !

2023-12-27 16:47

Świąteczne warsztaty w grupie Grzybki

Rodzice i Babcie wraz z dziećmi wykonali bałwanki. Następnie ozdobili drewniane choinki lub bombki. Dzieci zaśpiewały w podziękowaniu dla bliskich świąteczne piosenki.
Wszystko odbyło się w rodzinnej, miłej atmosferze .

2023-12-27 16:45