Zajęcia w Bibliotece

Najstarsze grupy Motylki, Grzybki, Żabki i Pajacyki rozpoczęły cykl zajęć bibliotecznych prowadzonych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie.

2023-09-29 12:52

Święto Pieczonego Ziemniaka

W środę 27.09.2023r. grupy Grzybki i Motylki wzięły udział w zajęciach z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka.
Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się jak to z ziemniakiem było, poznały różne nazwy tego warzywa oraz jego zastosowanie.
Same zebrały ziemniaki, następnie upiekły je i zjadły.
Przedszkolaki wykonały gniotki oraz aktywnie spędziły czas bawiąc się w "ziemniaczane" gry.
Była to bardzo udana wycieczka!

2023-09-27 17:21

Zbiórka kasztanów

Kochane Przedszkolaki, Drodzy Rodzice!
Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce kasztanów. Akcja organizowana w naszej placówce potrwa do końca października.
Uzyskane środki ze sprzedaży kasztanów przeznaczone zostaną m.in. na wyposażenie sal przedszkolnych.
Kasztany prosimy przynosić do swoich grup. Dziękujemy!

2023-09-25 12:28

Dzień Przedszkolaka

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nasze przedszkolaki z tej okazji wzięły udział w zabawie, która była dla nich wielką niespodzianką.
Świętowanie rozpoczęliśmy rozgrzewką oraz układem tanecznym, który świetnie przygotowała i poprowadziła Pani Agnieszka Radwańska - gorąco dziękujemy!
Następnie były zabawy z chustą, puszczanie baniek mydlanych oraz zabawy z piłką i hula hop.
Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.
Serdecznie podziękowania ślemy do Pana Bartosza Grzywacza za pomoc przy organizacji imprezy.

Kochane przedszkolaki jeszcze raz wszystkiego najlepszego w dniu waszego święta!

2023-09-21 06:36

Szanowni Państwo,
InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group przygotował ofertę ubezpieczenia państwa dzieci. Należy otworzyć podany link https: https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline
a następnie zalogować się podając numer: l54gs ,który przekieruje na stronę oferty (ważne: podane litery są małe).
Każdy rodzic ma możliwość wyboru 1 z 4 wariantów ubezpieczenia. To Państwo decydują, na jaką kwotę chcą ubezpieczyć dziecko. Należy pamiętać, iż wyboru i opłaty wariantu ubezpieczeniowego należy dokonać do 31.10.2023r. włącznie.
Ogólne warunki ubezpieczenia mogą Państwo przeczytać po zalogowaniu, pod podanymi wariantami.

2023-09-19 14:39