2023-12-27 15:26

Odwiedziny zwierzątek

25 października do grup Pajacyki i Żabki zawitali wyjątkowi goście - ozdobna kurka, gekon, żółw, królik oraz kot.
Pani Sandra oraz Pani Renata Ardeli (mama i babcia) Alexa z grupy Pajacyki opowiadały o obowiązkach wynikających z obecności w domu zwierząt. Mówiły co jest ich ulubionym pokarmem, co lubią robić i jak się zachowują.
Goście swoją wizytą sprawiły dzieciom wiele radości.
Dziękujemy Pani Sandrze oraz Pani Renacie za miłe spotkanie.

2023-12-27 15:25

Już w najbliższy wtorek 31 października od godziny 6.00 w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Chojnowie można zakupić przepyszne ciasta. Cena boxu to 20 zł. Płatność tylko gotówką.
Pieniądze zebrane że sprzedaży słodkości przeznaczone zostaną na wyposażenie sal przedszkolnych.
Zapraszamy!

2023-10-27 10:27

Jesienne spotkanie

W środę dzieci z grupy Motylki wybrały się z wizytą do Żłobka Miejskiego w Chojnowie.
W ramach wspólnego spotkania, przedszkolaki zaprezentowały występ o tematyce jesiennej. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

2023-10-26 18:34

Ścieżka Sensoryczna

Grupa Słoneczka świetnie się dziś bawiła za sprawą jesiennej ścieżki sensorycznej. Takie zajęcia rozwijają motorykę dużą, kształtują zmysł dotyku i równowagi oraz koordynację ruchową. Było super!

2023-10-26 13:06