Dzień Babci i Dziadka

W dniach 31.01. - 01.02. przedszkolaki uczciły święto Babci i Dziadka. Z wielką miłością zaprezentowały piosenki, wiersze oraz tańce. Dziadkowie byli wzruszeni.
Kochamy Was! Żyjcie nam 100 lat!

2024-02-02 10:00

Dzień Kubusia Puchatka

18 stycznia przedszkolaki odwiedził niezwykły gość, który uwielbia miodek i mieszka w Stumilowym lesie... Kubuś Puchatek, który obchodził wczoraj swoje święto postanowił wybrać się na długi spacer i znaleźć nowych przyjaciół. Dzieci chętnie poznały historię Puchatka, wysłuchały opowieści o jego przygodach i perfekcyjnie odpowiedziały na zagadki.
Dziękujemy Kubusiowi za przybycie do nas!

2024-01-29 09:45

Bal Karnawałowy

W poniedziałek 15 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Dzieci, przebrane w barwne stroje bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Była to ekstra impreza!

2024-01-29 09:43

Szanowni Państwo,
Prosimy o pomoc dla rodziny jednego z naszych wychowanków.
W dniu 8 stycznia wybuchł pożar w domu państwa Bruchal. Ogień pojawił się w garażu, następnie zajął się dach a potem część mieszkalna budynku.
Rodzina otrzymała już najpotrzebniejsze rzeczy, lecz jest to kropla w morzu potrzeb.
Chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie finansowe, dlatego zorganizowany zostanie kiermasz ciast, z którego dochód w całości przeznaczony będzie dla poszkodowanej rodziny.
Kiermasz odbędzie się w naszej placówce w piątek 12.01.2024r. od godziny 6.00 do wyczerpania ciasta. Ze względu na charytatywny cel cena boxu wynosi 30zł.
Serdecznie zapraszamy!
Pomaganie jest słodkie! ❤️

2024-01-09 18:30

Wigilia w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas w roku, czas przygotowań i oczekiwania.
Dziś nasze przedszkolaki z niecierpliwością czekały, aż każda grupa zasiądzie do wspólnego stołu oraz złoży wzajemnie życzenia dzieląc się przy tym opłatkiem.

2023-12-27 16:57