22 listopada obchodzony jest Dzień Kredki

Grupy Biedronki, Słoneczka i Żabki uczciły ten dzień świetną zabawą.
Rysowanie kredkami to wielka frajda i ważny trening dla małego dziecka. Za pomocą kredki najmłodsi uczą się twórczego myślenia oraz mogą wyrazić to, co myślą, czują i o czym marzą.

2023-12-27 16:07

Z okazji Światowego Dnia Seniora, grupy Słoneczka i Motylki odwiedziły dziś Dolnośląski Ośrodek Pielęgnacyjno- Rehabilitacyjny. Dzieci wystąpiły z utworami o treści patriotycznej.
Nie zabrakło momentów wzruszenia oraz radości.
Przedszkolaki obdarowały podopiecznych ośrodka słodkościami oraz upominkami.
Na ręce pracowników złożono również obraz w podzięce za codzienną pracę.

2023-12-27 16:01

Drodzy Rodzice,
Dziękujemy za uczestnictwo dzieci i Państwa w 24 h stadionowym biegu ultra charytatywnym dla p. Danieli. Wynik jaki przebiegły dzieci z rodzinami startującymi od godziny 10.00 to blisko 300 km.
Wśród naszych pracowników:
p. Anna Baszczyj pokonała - 80,8 km,
p. Daria Tkaczyszyn Kałużna pokonała- 80,8 km,
p. Dorota Hus pokonała- 10 km
p. Hanna Nowacka pokonała - 10 km.
Całkowita suma pokonanych kilometrów to 5153,94 co daje 5153,94 zł na pomoc dla p. Danieli.
To nasz wspólny sukces!
Dziękujemy!

Serdeczne podziękowania przesyłamy również dla Urzędu Miasta i firmie DG Pack za przekazanie drobnych upominków: flagi, cukierki i naklejki dla dzieci za udział w biegu!

2023-12-27 15:55

Dzień Niepodległości

Podczas uroczystości z okazji obchodów Dnia Niepodległości pod Obeliskiem symbolicznie zostały złożone kwiaty przez delegację z naszej placówki.

2023-12-27 15:49

Koncert Patriotyczny

Z okazji Dnia Niepodległości w piątek 10 listopada nasza placówka zorganizowała koncert patriotyczny. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego.
Następnie każda grupa zaprezentowała utwory o treści patriotycznej.
Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji. Przedszkolaki pokazały swój patriotyzm najpiękniej jak umiały!

2023-12-27 15:46