Patriotyczne czytanie

Dziś uczennice Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie odwiedziły grupy Motylki, Krasnale i Grzybki. Dziewczyny zaśpiewały z przedszkolakami hymn a następnie przeczytały utwór o charakterze patriotycznym. Na koniec grupy odpowiadały na pytania dotyczące ojczyzny. Przedszkolaki otrzymały wstążki symbolizujące barwy ojczyste, flagi do pokolorowania oraz naklejki.
Była to inauguracja tegorocznego Tygodnia Patriotyzmu w PZS, poprzedzająca obchody Narodowego Święta Niepodległości.

2023-12-27 15:39

Akcja Karma dla zwierzaka zakończona!

W imieniu Kierownictwa Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt składamy podziękowania rodzicom, dzieciom oraz darczyńcom z Miasta.
W sumie zebraliśmy:
119 szt. puszek mokrej karmy
50 kg suchej karmy
57 szt. saszetek mięsnych
10 paczek przekąsek
13 szt. batonów mięsnych
10 kg żwirku dla kota
Dodatkowo koce, poduszki oraz smycze.
Dziękujemy!

2023-12-27 15:36

Dzień Postaci z Bajek

Dziś z okazji obchodzonego 5 listopada Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek przedszkolaki mogły wcielić się w swych ulubionych, bajkowych bohaterów.
Nie obyło się bez zagadek, zabaw muzycznych oraz prac plastycznych wprost z bajkowego snu.
Jest to świetny dzień do promowania czytelnictwa wśród najmłodszych.
Bajkowe przedpołudnie dało przedszkolakom wiele optymizmu i radości, a uśmiech na ich twarzach był najlepszym tego dowodem.

2023-12-27 15:32

Dzień Dyni

31 października w naszym przedszkolu swoje święto miała wesoła dynia. Były dyniowe tańce i zabawa. Dzieci uczestniczyły w zajęciach, podczas których poznały bardzo zdrowe i urodziwe warzywo jakim jest dynia.
Tego dnia w grupie słoneczka odbyła się również jesienna sesja zdjęciowa, którą dla wszystkich przedszkolaków zorganizowała Pani Jadzia.
Był to bardzo wesoły i pomarańczowy dzień !

2023-12-27 15:30

Życzymy smacznego!

Uzyskana kwota w wysokości 2660zł zostanie przeznaczona m.in. na wyposażenie sal przedszkolnych.
Dziękujemy!

W ramach kiermaszu słodkim poczęstunkiem zostali obdarowani podopieczni ośrodka "Niebieski Parasol" w Chojnowie.

2023-12-27 15:27