Światowy Dzień Zwierząt

4 października obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji dzieci w naszym przedszkolu mogły osobiście zapoznać się z dwoma pieskami rasy shih tzu - Roksi oraz Rokim. Grupy wykonały rozmaite prace plastyczne oraz efektywnie rozpoczęły udział w akcji Mokra Karma Dla Zwierzaczka. Dwie grupy również udały się do chojnowskiego sklepu zoologicznego. Krótka fotorelacja do obejrzenia w naszej galerii.

2018-10-04 18:43

"Jesienny zamek" Krasnali

"Jesienny zamek" to realizacja kolejnego punktu w projekcie "Od Rycerza Do Żołnierza". Krasnale z materiału przyrodniczego i tektury zbudowały gród w jesiennej oprawie. Następnie oczekujemy przybycia rycerzy do przedszkola.

2018-10-02 20:03

Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia chłopaka mali mężczyźni z naszego przedszkola mogli liczyć na wiele atrakcji. Na przykład 01 października dziewczynki wraz z Paniami z grupy "Żabki" przygotowały niespodziankę dla kolegów. Chłopcy byli zaskoczeni i bardzo zadowoleni z życzeń, prezentów oraz słodkich upominków podarowanych z okazji ich święta. Był to dzień pełen radości i dobrej zabawy.

2018-10-02 19:48

"Grzybki" świętują Dzień Pieczonego Ziemniaka

24 września "Grzybki" udały się do Białej, aby uczcić Dzień Pieczonego Ziemniaka. Grupa została zaproszona na gospodarstwo Babci i Dziadka Kuby Krynickiego. Dzieci miały okazję zapoznać się z zawodem rolnika - oglądały maszyny rolnicze, uczestniczyły w kopaniu oraz zbieraniu ziemniaków. Po "pracy" na polu dzieci z apetytem zjadły pieczone ziemniaczki oraz słodkie niespodzianki, następnie oddały się zabawie wraz z królikiem. Cała grupa wraz z paniami gorąco dziękuje Dziadkom i Rodzicom Kubusia za serdeczne przyjęcie i mile spędzony czas.

2018-09-24 21:58

Sprzątanie Świata 2018

21 września wszystkie grupy z naszego przedszkola wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata - Polska pod hasłem „AKCJA- SEGREGACJA! 2 X WIĘCEJ, 2 X CZYŚCIEJ”. Odpowiednio przygotowane przedszkolaki z samego rana wyruszyły na ulice naszego miasta, by zadbać o jego czystość. Dzieci z wielkim zaangażowaniem posprzątały wyznaczony teren, co spotkało się z aprobatą mieszkańców.

2018-09-21 14:12