Rodzinny wyjazd "Motylków"

Dnia 21.04. odbył się rodzinny wyjazd grupy "Motylki" do nadleśnictwa w Modłej. Dzieci wraz z rodzicami wzięli udział w sadzeniu drzew w ramach akcji 1000 drzew na minutę.

2018-06-13 18:57

Dyplom Góra Grosza 2017/2018

Dyplom za uczestnictwo w kolejnej edycji Góry Grosza. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za udział w akcji.

2018-06-12 22:31

Odwiedziny u "Grzybków"

Dnia 29 maja grupę "Grzybków" odwiedziła mama Zuzi - Pani Kasia. Dzieci wysłuchały bajki z morałem pt. "Co wolno, a czego nie? Czyli bycie grzecznym nie jest łatwe." Następnie wykonały piękne zawieszki na drzwi swoich pokoi w domu. Dzieciom bardzo podobała się bajka oraz zajęcia. Cała grupa serdecznie dziękuje Pani Kasi za odwiedziny ;) Była to ostatnia wizyta w grupie z cyklu "cała Polska czyta dzieciom". Dziękujemy jeszcze raz wszystkim rodzicom i bliskim dzieci za poświęcenie czasu i zaangażowanie w zajęcia :)

2018-06-06 18:31

Dzień Rodziny "Misiaczków"

W dniu 25 maja odbył się Dzień Rodziny w grupie "Misiaczki". Nasze najmniejsze przedszkolaczki wspaniale zaprezentowały się przed rodzicami, którzy nie kryli wzruszenia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii ;)

2018-06-06 18:18

"Misiaczki" i "Biedronki" na wycieczce

Dnia 21 maja grupy "misiaczki" i "biedronki" odwiedziły Farmę "Martynika" w Jaroszówce. Dzieci uczestniczyły w warsztatach garncarskich. Każde dziecko wykonało serduszko -miseczkę z gliny. Dzieci bawiły się w ogrodzie, malowały farbami a do tego zajadały pyszną kiełbaską ;)

2018-06-06 18:08