Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia chłopaka mali mężczyźni z naszego przedszkola mogli liczyć na wiele atrakcji. Na przykład 01 października dziewczynki wraz z Paniami z grupy "Żabki" przygotowały niespodziankę dla kolegów. Chłopcy byli zaskoczeni i bardzo zadowoleni z życzeń, prezentów oraz słodkich upominków podarowanych z okazji ich święta. Był to dzień pełen radości i dobrej zabawy.

2018-10-02 19:48

"Grzybki" świętują Dzień Pieczonego Ziemniaka

24 września "Grzybki" udały się do Białej, aby uczcić Dzień Pieczonego Ziemniaka. Grupa została zaproszona na gospodarstwo Babci i Dziadka Kuby Krynickiego. Dzieci miały okazję zapoznać się z zawodem rolnika - oglądały maszyny rolnicze, uczestniczyły w kopaniu oraz zbieraniu ziemniaków. Po "pracy" na polu dzieci z apetytem zjadły pieczone ziemniaczki oraz słodkie niespodzianki, następnie oddały się zabawie wraz z królikiem. Cała grupa wraz z paniami gorąco dziękuje Dziadkom i Rodzicom Kubusia za serdeczne przyjęcie i mile spędzony czas.

2018-09-24 21:58

Sprzątanie Świata 2018

21 września wszystkie grupy z naszego przedszkola wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata - Polska pod hasłem „AKCJA- SEGREGACJA! 2 X WIĘCEJ, 2 X CZYŚCIEJ”. Odpowiednio przygotowane przedszkolaki z samego rana wyruszyły na ulice naszego miasta, by zadbać o jego czystość. Dzieci z wielkim zaangażowaniem posprzątały wyznaczony teren, co spotkało się z aprobatą mieszkańców.

2018-09-21 14:12

Pożegnanie lata 2018

20 września nasze przedszkole pożegnało lato. Dzieci tańczyły, śpiewały, podziwiały pokaz baniek mydlanych oraz spotkały się z Kubusiem Puchatkiem. Tego dnia obchodzimy również Światowy Dzień Przedszkolaka - z tej okazji wszystkim przedszkolakom życzymy dużo zabawy i uśmiechu na twarzy :)

2018-09-20 18:36

Pierwszy krok w projekcie "OD RYCERZA DO ŻOŁNIERZA"

Grupa "Krasnale" zrealizowała pierwszy krok w projekcie "OD RYCERZA DO ŻOŁNIERZA", którego koordynatorem jest Pani Renata Frymus. Dzieci poznały historię Zamku Grodziec wspólnie z grupą "Motylki". Zwiedziły komnatę książęcą, kominkową i rycerską. Pan Krzysztof oprowadził również dzieci po zbrojowni. Zwiedzanie zakończyło się wspólnym piknikiem przy ognisku na placu zamkowym.

2018-09-18 22:08