Wycieczka "Krasnali"

Grupa "Krasnale" zrealizowała nagrodę plebiscytu Gazety Wrocławskiej. Dzieci spędziły dzień w parku wodnym oraz zoo. Była to wycieczka integracyjna z rodzicami. Grupa świetnie się bawiła :)

2018-09-12 22:33

OBOWIĄZKOWE ZEBRANIA ORGANIZACYJNE

Szanowni Państwo! Zebrania organizacyjne odbędą się: - dla grup starszych (MOTYLKI, GRZYBKI, KRASNALE) dnia 10.09.2018r. (poniedziałek) o godz. 16:00. - dla grup młodszych (MISIACZKI, BIEDRONKI, SŁONECZKA) dnia 11.09.2018r. (wtorek) o godz. 16:00. PROSIMY O OBECNOŚĆ.

2018-09-04 21:31

Dzień Rodziny "Żabek"

8 czerwca „Żabki” uczciły Święto Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci przygotowały wyjątkowy występ, podczas którego zaśpiewały piosenki, zatańczyły i złożyły rodzicom życzenia. Na zakończenie wręczyły rodzicom piękne własnoręcznie wykonane prezenty i usiadły wraz z nimi do wspólnego poczęstunku. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń i pozytywnych emocji.

2018-06-14 20:51

Wycieczka "Pajacyków" i "Żabek"

18 maja „Żabki” i „Pajacyki” miały okazję zwiedzić najprawdziwsze obozowisko rycerskie mieszczące się w Ostaszowie. Podczas wycieczki dzieci zobaczyły jak wyglądał i ile ważył ekwipunek rycerzy m.in. zbroje, topory, miecze. Odwiedziły chatkę czarownicy i wysłuchały magicznych opowieści i legend średniowiecznych. Przez chwile wcieliły się w prawdziwych rycerzy walczących w turnieju i strzelających z łuku. Po chwili odpoczynku przy ognisku dzieci miały okazję odwiedzić mini-zoo, ptaszarnię oraz dzięki ośrodkowi edukacji przyrodniczo – łowieckiej zerknąć w oczy żyrafie, stanąć twarzą w twarz z niedźwiedziem brunatnym i poznać ponad dwieście gatunków zwierząt. Odwiedzając obozowisko poznaliśmy smak wieków średnich, czas dwóch kontrastów: kultury dworskiej, rycerskiej i kultury plebejskiej, pełnej przesądów, wiary w gusła i czary.

2018-06-14 20:42

DNI CHOJNOWA 2018

Dziękujemy bardzo serdecznie rodzicom i dzieciom za godne reprezentowanie naszego przedszkola w korowodzie oraz gratulujemy przepięknego występu na Bambiniadzie dzieciom z grup "0".

2018-06-13 19:49