Wycieczka "Pajacyków" i "Żabek"

18 maja „Żabki” i „Pajacyki” miały okazję zwiedzić najprawdziwsze obozowisko rycerskie mieszczące się w Ostaszowie. Podczas wycieczki dzieci zobaczyły jak wyglądał i ile ważył ekwipunek rycerzy m.in. zbroje, topory, miecze. Odwiedziły chatkę czarownicy i wysłuchały magicznych opowieści i legend średniowiecznych. Przez chwile wcieliły się w prawdziwych rycerzy walczących w turnieju i strzelających z łuku. Po chwili odpoczynku przy ognisku dzieci miały okazję odwiedzić mini-zoo, ptaszarnię oraz dzięki ośrodkowi edukacji przyrodniczo – łowieckiej zerknąć w oczy żyrafie, stanąć twarzą w twarz z niedźwiedziem brunatnym i poznać ponad dwieście gatunków zwierząt. Odwiedzając obozowisko poznaliśmy smak wieków średnich, czas dwóch kontrastów: kultury dworskiej, rycerskiej i kultury plebejskiej, pełnej przesądów, wiary w gusła i czary.

2018-06-14 20:42

DNI CHOJNOWA 2018

Dziękujemy bardzo serdecznie rodzicom i dzieciom za godne reprezentowanie naszego przedszkola w korowodzie oraz gratulujemy przepięknego występu na Bambiniadzie dzieciom z grup "0".

2018-06-13 19:49

Dzień Rodziny "Biedronek" i "Słoneczek"

Dnia 9 czerwca dzieci z grup "Biedronki" i "Słoneczka" spędziły czas w lesie w gronie najbliższych. Odbyło się sadzenie drzew, spacery po lesie, ognisko, konkursy itp. Było bardzo miło i rodzinnie. Dziękujemy wszystkim za wspólną, fantastyczną zabawę.

2018-06-13 19:40

Pasowanie na Czytelnika grup "0"

Dnia 6 czerwca grupy "0" z naszego przedszkola wzięły udział w pasowaniu na czytelnika. W galerii krótka fotorelacja.

2018-06-13 19:24

Dzień Dziecka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia Dziecka w naszym przedszkolu, który rozpoczął się już w piątek 1 czerwca - dzieci mogły korzystać z dmuchanego zamku, a swą kulminacje miał w poniedziałek 4 czerwca - odbyła się zabawa przy muzyce oraz gry i zabawy. Największą niespodzianką dla dzieci były bańki mydlane, które tworzył dla nich Pan Marcin Saja.

2018-06-13 19:16