Pożegnanie lata 2018

20 września nasze przedszkole pożegnało lato. Dzieci tańczyły, śpiewały, podziwiały pokaz baniek mydlanych oraz spotkały się z Kubusiem Puchatkiem. Tego dnia obchodzimy również Światowy Dzień Przedszkolaka - z tej okazji wszystkim przedszkolakom życzymy dużo zabawy i uśmiechu na twarzy :)

2018-09-20 18:36

Pierwszy krok w projekcie "OD RYCERZA DO ŻOŁNIERZA"

Grupa "Krasnale" zrealizowała pierwszy krok w projekcie "OD RYCERZA DO ŻOŁNIERZA", którego koordynatorem jest Pani Renata Frymus. Dzieci poznały historię Zamku Grodziec wspólnie z grupą "Motylki". Zwiedziły komnatę książęcą, kominkową i rycerską. Pan Krzysztof oprowadził również dzieci po zbrojowni. Zwiedzanie zakończyło się wspólnym piknikiem przy ognisku na placu zamkowym.

2018-09-18 22:08

Wycieczka "Krasnali"

Grupa "Krasnale" zrealizowała nagrodę plebiscytu Gazety Wrocławskiej. Dzieci spędziły dzień w parku wodnym oraz zoo. Była to wycieczka integracyjna z rodzicami. Grupa świetnie się bawiła :)

2018-09-12 22:33

OBOWIĄZKOWE ZEBRANIA ORGANIZACYJNE

Szanowni Państwo! Zebrania organizacyjne odbędą się: - dla grup starszych (MOTYLKI, GRZYBKI, KRASNALE) dnia 10.09.2018r. (poniedziałek) o godz. 16:00. - dla grup młodszych (MISIACZKI, BIEDRONKI, SŁONECZKA) dnia 11.09.2018r. (wtorek) o godz. 16:00. PROSIMY O OBECNOŚĆ.

2018-09-04 21:31

Dzień Rodziny "Żabek"

8 czerwca „Żabki” uczciły Święto Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci przygotowały wyjątkowy występ, podczas którego zaśpiewały piosenki, zatańczyły i złożyły rodzicom życzenia. Na zakończenie wręczyły rodzicom piękne własnoręcznie wykonane prezenty i usiadły wraz z nimi do wspólnego poczęstunku. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń i pozytywnych emocji.

2018-06-14 20:51