"Biedronki" komponują warzywne kanapki

Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki. Grupa "Biedronki" bardzo dobrze wie, że owoce i warzywa to samo zdrowie. Dzisiejszego dnia wszystkie dzieci zamieniły się w małych kucharzy i skomponowały pyszne a zarazem zdrowe kanapki z warzywami.

2018-10-12 14:50

Odwiedziny Rycerza

"Od Rycerza Do Żołnierza" - projekt realizowany przez grupę "Krasnale" rozbudza zainteresowanie i ciekawość wszystkich dzieci z przedszkola. W środę 10 października Rycerz Krzysztof ze swym giermkiem zabrał całe przedszkole w podróż do średniowiecza. Dzieci oglądały zbroje rycerską oraz różnego rodzaju miecze.

2018-10-10 21:10

Warsztaty Taneczne

Grupa "Krasnale" zrealizowała ostatnią niespodziankę wygraną w plebiscycie Gazety Wrocławskiej. Do udziału w warsztatach zostały zaproszone również grupy "Pajacyki" i "Żabki". Wszystkie dzieci bawiły się znakomicie!

2018-10-10 20:51

"Grzybki" - Światowy Dzień Poczty

Z okazji Światowego Dnia Poczty grupa "Grzybki" w poniedziałek 8 października udała się do głównej siedziby Poczty w Chojnowie. Dzieci miały okazję przyjrzeć się jak wygląda praca urzędników pocztowych "od środka". Następnie grupa wykonała własne widokówki, które na następny dzień zostały wrzucone do skrzynki pocztowej. Dzieci z niecierpliwością czekają na odpowiedzi adresatów.

2018-10-09 20:54

Akcja "MOKRA KARMA DLA ZWIERZACZKA"

Od 4 do 10 października w Przedszkolu nr 3 trwa akcja Mokra Karma dla Zwierzaczka (kotka lub pieska). Przez cały ten tydzień zbierana jest mokra karma (puszki) dla psów i kotów, która zostanie przekazana do schroniska w Legnicy. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki i ich bliskich do włączenia się do akcji, a także do odwiedzania i wspierania legnickiego schroniska. Za okazaną pomoc z góry dziękujemy!

2018-10-04 19:00