Dzień Babci i Dziadka w grupie "Biedronki"

Dnia 23 stycznia w grupie "Biedronki" odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Ukochanym babciom i dziadkom przedszkolaki dziękowali za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za miłość. Uroczystość zakończono wspólnym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

2019-01-29 23:45

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Grzybki"

W Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka grupa "Grzybki" postanowiła uczcić Święto Babci i Dziadka. Dzieci śpiewały, mówiły wiersze oraz wystąpiły w mini przedstawieniu jako postaci z bajki "Kubuś Puchatek" . Przedszkolaki świetnie się spisały a dziadkowie byli mile zaskoczeni. Po części artystycznej każde dziecko wręczyło symboliczne prezenty i wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Cała grupa dziękuje rodzicom i dziadkom za pomoc i zaangażowanie w przygotowania tego wyjątkowego dnia. Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy sto lat!

2019-01-18 19:01

Mini Show Perkusyjne - kolorowe klimaty latino!

Dnia 15. 01. 2019 r. przedszkole nr 3 odwiedził "człowiek orkiestra" Pan Tomasz Joniec. Wszystkie przedszkolaki od najmniejszych do największych miały okazję poznać nazwy i wygląd instrumentów perkusyjnych. Dzieci grały na perkusji, klaskały, tuptały oraz tańczyły w rytmach latynoskich. Pomagały im w tym kolorowe kapelusze i marakasy. Wszystkim dzieciom podobała się ta muzyczna przygoda.

2019-01-18 18:40

Finał konkursu "Herb Rodziny" w projekcie "Od Rycerza do Żołnierza"

Za pomoc w spełnieniu marzeń i rozwijaniu zainteresowań "Krasnale" z Przedszkola Miejskiego nr 3 dziękują chojnowskim Mikołajom: Urząd Miasta w Chojnowie; Urząd Gminy Chojnów; Sklep "U Jana"; Kachniarz Sp. Gołaczów; PKO BP; Sklep Jan Kawka; Ubezpieczenia Agnieszka Śliwiany; Bank Spółdzielczy w Chojnowie. Szczęśliwego Nowego Roku!

2018-12-31 11:34

Wizyta Pani wizażystki!

Dnia 13.12.2018 grupę "Biedronki" odwiedziła wizażystka - stylistka p. Justyna Ziemiańska. Pokrótce opowiedziała dzieciom czym się zajmuje. Pokazała niezbędne przedmioty potrzebne w codziennej pracy. Wraz z dziećmi Pani Justyna uczesała p. Darię oraz wykonała przy pomocy Biedronek makijaż również na Pani Darii. Spotkanie zakończyło się rozdaniem dzieciom gadżetów fryzjerskich - spinek, gumek itp. Dziękujemy Pani Justynie !

2018-12-31 11:24