Misiaczki i Słoneczka na balu "Halloween"

31 października grupy "Misiaczki" i "Słoneczka" urządziły wspólny bal. Dzieci poznały tradycje zabawy Halloween oraz wzięły udział w "strasznym" pokazie mody. Odbyła się również zabawa badawcza z dynią w roli głównej "Halloween". Grupy chętnie brały udział w zajęciach i świetnie bawiły się przy muzyce.

2018-11-04 12:58

Wizyta Klubu Psich Zaprzęgów "Sfora" Chojnów

w dniu 25 października na zaproszenie grupy "Biedronki" nasze przedszkole odwiedził Klub Psich Zaprzęgów "Sfora" Chojnów. Cztery pieski rasy husky: Hades, Juka, Elza i Hacziko wywarły ogromne wrażenie na dzieciach. Opiekunowie piesków opowiedzieli o treningach ze zwierzętami, sprzęcie zaprzęgowym oraz bezpieczeństwie w kontaktach z psami. Całe przedszkole dziękuje serdecznie za przybycie i życzy dalszych sukcesów w nadchodzących zawodach!

2018-10-26 09:59

Jak powstaje chleb...

17 października grupa "Grzybki" odwiedziła piekarnie Pana Kryszczuka. Dzieci mogły zobaczyć proces powstawania chleba, spróbować własnych sił w ugniataniu ciasta a także skosztować świeżo krojony bochenek. Podsumowaniem wycieczki był słodki poczęstunek. Cała grupa gorąco dziękuje Panu Kryszczukowi za zaproszenie i oprowadzenie po piekarni.

2018-10-19 18:06

Kolejne odwiedziny Rycerzy

16 października po raz kolejny przedszkole odwiedzili Rycerze. Wszystko za sprawą projektu "Od Rycerza Do Żołnierza", który budzi ogromne zainteresowanie dzieci. Przedszkolaki miały okazje poznać życiorys biednego giermka. Scenki, opowiedziane legendy, rekwizyty oraz cała atmosfera przeniosły wszystkich w czasy Średniowiecza. Dziękujemy serdecznie za występ Rycerzom oraz Radzie Rodziców za wsparcie :)

2018-10-16 21:51

UBEZPIECZENIE DZIECKA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Drodzy Rodzice! Kwota ubezpieczenia wynosi 41 zł. Płatności prosimy dokonywać u wychowawców grup do 25.10.2018r. Warunki ubezpieczenia dostępne są w zakładce "Dla rodziców" - dokumenty do pobrania. Prosimy o wyliczone kwoty.

2018-10-12 15:08