Woda to życie!

22 marca obchodzony jest Dzień Wody -w naszym przedszkolu dzień niebieski. Przedszkolaki tego dnia miały okazję doświadczyć eksperymentów z wodą w roli głównej. Dzieci utrwaliły informację o tym jak ważną rolę woda pełni w naszym życiu i jak można dbać o to, by nigdy wody nie zabrakło. Fotorelacja tego dnia z grup: Grzybki, Motylki, Żabki.

2019-04-01 22:00

Pierwszy Dzień Wiosny w PM nr 3

Nareszcie przyszła Wiosna! 21 marca wszystkie przedszkolaki wyruszyły w korowodzie, by hucznie przywitać nową porę roku. Tradycyjnie została spalona Marzanna - żegnając tym samym zimę, a kolorowe stroje, gałązki i głośny śpiew dzieci dały znać jak bardzo cieszymy się z przybycia wiosny.

2019-04-01 21:47

Pokaz doświadczeń w SP nr 4

11 marca przedszkolaki z grup "0" zostały zaproszone przez starszych kolegów z SP nr 4 w Chojnowie na pokaz doświadczeń chemicznych. Wszystko odbyło się w miłej, wesołej atmosferze a dzieci nabrały ochoty na zabawę w małych chemików.

2019-04-01 21:31

Sowie lekcje w PM nr 3

Dnia 4 marca przedszkole odwiedziły dwie sowy ze "Skrzydlatej Ferajny". Dzieci miały okazję z bliska zobaczyć a nawet dotknąć sowy oraz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na ich temat. Polecamy odwiedzić sówki w Radziechowie. https://www.facebook.com/pg/Skrzydlata.Ferajna/about/?ref=page_internal

2019-04-01 21:18

Integracyjny wyjazd do Kinderplanety w Legnicy

Dnia 25.02. grupy "Grzybki" oraz "Motylki" wybrały się do Kinderplanety w Legnicy. Była to pełna zabawy wycieczka integracyjna.

2019-04-01 21:05