KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Zapraszamy bardzo serdecznie na kiermasz świąteczny zorganizowany przez grupę "Słoneczka" :)

2017-12-12 23:29

Mikołajki

Jak co roku 6 grudnia do naszego przedszkola prosto z Laponii przybył Św. Mikołaj, by obdarować wszystkie grzeczne dzieci prezentami. Mikołaja wraz z dziećmi można zobaczyć w naszej galerii!

2017-12-12 23:25

"Żabki" i zabawa andrzejkowa

Ostatni dzień listopada „żabki” postanowiły spędzić na zabawach andrzejkowych. Dzieci postanowiły się dowiedzieć, kto będzie miał wyjątkowe szczęście w nadchodzącym roku i w tym celu utworzyły pociąg z butów. Jako pierwszy przez próg drzwi przeszedł kapeć Witka. Żabki doskonale się bawiły tańcząc oraz biorąc udział w konkursach m.in. z krzesełkami. Dowiedziały się również kim zostaną w przyszłości i jaką bajkową postać przypominają. Dodatkowo, przekłuwając serduszko każdy poznał imię swojego przyszłego wybranka lub wybranki. Na koniec dzieci przelewały wosk przez klucz bacznie obserwując oraz debatując nad powstałymi kształtami. Były smoki, dinozaury, ptaki oraz przeróżne stworzenia, które przysporzyły żabkom wiele frajdy. Zdjęcia z zabawy do obejrzenia w galerii :)

2017-12-11 21:01

Dzień Górnika

Z okazji Dnia Górnika nasze przedszkole odwiedził wujek Juli Jóźwiak z grupy "Krasnale" - Pan Rafał Blicharski. Pan Rafał pracuje w KGHM Polska Oddział Rudna na stanowisku sztygar. Dzieci miały okazje szczegółowo dowiedzieć się na czym polega praca górnika, przyjrzeć się górniczemu stroju galowemu oraz dotknąć, a nawet posmakować skarbów ziemi. Na koniec Pan Górnik poczęstował dzieci słodkim upominkiem. Wszystkie grupy bardzo dziękują Panu Rafałowi za przekazanie cennych informacji o swej pracy :)

2017-12-05 19:14

GÓRA GROSZA 2017/2018

Ruszyła kolejna 18 edycja Góry Grosza! - Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. SZANOWNI RODZICE! Dzięki prowadzonej akcji możemy wesprzeć szczytny cel, dać godny wzór do naśladowania, możemy przekazać różne wartości, na przykład: co to znaczy być szczerym i otwartym na cudze nieszczęście. Nauczyciele.

2017-12-03 11:33