Projekt "Mały tkacz z Chojnowa"

We wtorek 28 listopada grupa "Krasnali", kontynuując projekt "Mały tkacz z Chojnowa", wzięła udział w interaktywnym teatrze pt. "Czarownica Agnieszka, co w baszcie tkackiej mieszka". Tytułową rolę zagrała mama Piotrka i Maćka Rybczyńskich - Pani Agnieszka. Dzieci recytowały wiersz "Leń" Jana Brzechwy, śpiewały piosenki, a na koniec zatańczyły wspólny taniec z czarownicą. Za wspaniały teatr grupa "Krasnali" dziękuje całej obsadzie: Czarownica - pani Agnieszka, Czarodziejka Zuzanka - pani Ziuta, Czarodziej - pani Krysia, narrator - pani Renia.

2017-12-01 17:26

Pasowanie na przedszkolaka

W dniach 7.11 i 27.11. 2017 r. odbyły się pasowania na przedszkolaka w grupach: "Biedronki" oraz "Słoneczka".

2017-11-30 22:57

Dzień Pluszowego Misia

W piątek 24 listopada w przedszkolu odbyła się zabawa z okazji Dnia Pluszowego Misia. Dzieci przyniosły swoje ulubione przytulanki oraz opowiedziały o nich kilka słów. Następnie odbyła się zabawa taneczna dla wszystkich grup. Zdjęcia do obejrzenia w naszej galerii :)

2017-11-30 22:24