Odwiedziny u "Grzybków"

W poniedziałek 18 grudnia grupę "Grzybków" odwiedziła mama Alana. Dzieci wysłuchały bajki pt. Kraina Lodu. Idealny letni dzień Olafa oraz pokolorowały ilustracje związane z bajką. Na koniec dzieci dostały upominki w postaci pięknych, świątecznych naklejek. "Grzybki" gorąco dziękują za zajęcia :)

2017-12-18 22:17

"Krasnale" na poczcie

Dnia 18 grudnia grupa "Krasnali" wybrała się na pocztę, gdzie bliżej zapoznała się z pracą listonosza. Dzieci miały okazję również porozmawiać z panią kierownik Urzędu Poczty. Na koniec każde dziecko własnoręcznie zilustrowało oraz wysłało do najbliższych świąteczną kartkę. "Krasnale" życzą wszystkim wesołych świąt! :)

2017-12-18 22:07

Odwiedziny u "Grzybków"

W czwartek 14.12. grupę "Grzybków" odwiedziła ciocia Adriana. Pani Ela przygotowała trzy obrazki, które po pokolorowaniu przez dzieci stały się rekwizytami używanymi podczas czytania bajki pt. Jaś i Małgosia. Była to jednak współczesna wersja bajki, nawiązująca do zdrowego odżywiania się. Cała grupa serdecznie dziękuję za mile spędzony czas :)

2017-12-18 21:55

Wizyta "Motylków" w Poradni Psychologicznej

Dnia 13 grudnia grupa "Motylków" wybrała się do Poradni Psychologicznej w Chojnowie. Dzieci wspaniale bawiły się w sali doświadczania świata oraz na zajęciach manualnych.

2017-12-18 21:46

Warsztaty Świąteczne "Krasnali"

W piątek 15 grudnia grupa "Krasnali" udała się do chojnowskiego muzeum na Warsztaty Świąteczne prowadzone przez panią Agnieszkę i pana Mariusza. Dzieci zapoznały się z historią wypiekania pierników poprzez legendę o Królu i cukierniku. Główną atrakcją było wypiekanie i zdobienie lukrem oraz cukiereczkami "pieprznych ciasteczek". Część twórczej pracy "Krasnali" można podziwiać w galerii.

2017-12-15 22:26