Dzień Babci i Dziadka

Panie oraz dzieci z wszystkich grup dziękują serdecznie rodzicom oraz dziadkom za pomoc przy organizowaniu programu artystycznego i poczęstunku. Zdjęcia z występów do obejrzenia w naszej galerii :)

2018-02-14 22:47

"Przyszła żaba do doktora"

12 stycznia grupę "Krasnali" odwiedziła mama Florentyny Ciszewskiej. Pani Magda opowiedziała dzieciom jak być zdrowym i jak zdrowo żyć. Grupa miała okazję zapoznać się ze stetoskopem, a nawet sprawdzić stan zdrowia swoich koleżanek i kolegów. Dzieci osłuchały swoje serduszka i uczyły się liczyć uderzenia tętna. Grupa "Krasnali" dziękuje Pani Magdzie za ciekawe zajęcia :)

2018-01-16 10:14

Spotkanie wigilijne "Żabek" oraz "Pajacyków"

19 grudnia „Żabki” wraz z „Pajacykami” postanowiły przełamać się opłatkiem podczas wspólnej wigilii. Dzieci razem zaśpiewały kolędy, złożyły sobie życzenia, a następnie skosztowały poczęstunku. Po uroczystym posiłku przedszkolaki rozpakowały czekające pod choinką prezenty.

2018-01-09 10:48

"Żabki" i pieczenie pierniczków

W środę 13 grudnia grupa "Żabki" udała się do chojnowskiego muzeum na Warsztaty Świąteczne dotyczące pierniczków. Prowadzący, Pani Agnieszka i Pan Mariusz zapoznali dzieci z legendą o królu i cukierniku oraz tajnikami wypieków "pieprznych ciasteczek". Grupa miała możliwość samodzielnego ozdobienia pierniczków.

2018-01-09 10:30

Spotkanie wigilijne w przedszkolu

20 grudnia 2017r. w przedszkolu odbyło się spotkanie wigilijne, na które grupa "Krasnali" zaprosiła absolwenta przedszkola - Szymona Szczoczarza. Szymon chcą podzielić się z młodszym koleżeństwem swym talentem zagrał na trąbce kolędy, a dzieci zaśpiewały do jego akompaniamentu.

2018-01-02 21:11