Galeria
Teatrzyk w grupach ,,0"
Teatrzyk pt.,,Ratujmy las" w wykonaniu aktorów z Teatru Gargulec.
2013-11-26 19:28
U Żabek2 i Pajacyków2
,,Lekcja historii" w wykonaniu uczniów z Gimnazjum nr 2 pod kierownictwem pani M. Potaczała. zobacz więcej...
2013-11-26 18:43