Galeria
Wigilia w przedszkolu
,, Zanim do Wigilii wszyscy zasiądziemy, piękny biały obrus na stole kładziemy. Dla wszystkich opłatek jest przygotowany, wszystko już na stole? Zaraz zaczynamy. Zaraz też kolędę wspólnie zaśpiewamy, świąteczne nastroje w sercach zachowamy."
2013-12-18 19:03
U Biedronek
Fabian z grupy Biedronek skończył dziś 3 latka. Życzymy Ci Fabianku wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i szczęścia w życiu :)
2013-12-18 18:06
U Grzybków
Z okazji urodzin życzymy Franiowi z grupy Grzybków wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia i 100 lat !!!
2013-12-17 19:15
Spotkanie z leśniczym
Spotkanie dzieci z grupy Biedronek i Słoneczek z leśniczym, panem Romanem Książkiem.
2013-12-17 18:47
U Misiaczków
U Misiaczków zapanował nastrój świąteczny. Po ustrojeniu choinki, tym razem dzieci zajęły się wykonywaniem aniołków. Zabawa z masą solną dobrze wpływa na rozwój manualny maluszków. Malutkie rączki i paluszki świetnie nadają się do ugniatania, wałkowania i formowania kształtów, tak, że mamusie spokojnie mogą to wykorzystać podczas lepienia wigilijnych uszek :)
2013-12-13 19:15