"Kręci mnie bezpieczeństwo"

Dnia 04.10.2017 roku nasze przedszkole odwiedzili Panowie policjanci - Piotr Matuszkiewicz oraz Marcin Lechowicz. Panowie opowiedzieli o podstawowych kwestiach bezpieczeństwa na drodze, jak i w przedszkolu. Zwrócili również uwagę na znajomość numerów alarmowych oraz przećwiczyli z dziećmi zachowania w przypadku ataku terrorystycznego. Całe przedszkole bardzo dziękuje za wizytę i praktyczną dawkę informacji :)

2017-10-04 19:33

Akcja "Cała Polska czyta dzieciom"

Ostatnio nasze "Słoneczka" odwiedziła Mama Kuby Krynickiego. Przeczytała nam wybrane bajki. Było bardzo miło. Bajki były ciekawe oraz pouczające. Dziękujemy bardzo serdecznie Mamie Kubusia :)

2017-10-01 19:25

Kolejne odwiedziny u "Grzybków"

W środę, 29.09.2017 roku grupę "Grzybków" odwiedziła mama Marka - Pani Malwina, która przeczytała dzieciom bajkę pt. "Sposób na nudę". Następnie dzieci wykonały 2 plakaty przedstawiające swój sposób na nudę. Pani Malwina nagrodziła dzieci naklejkami i jabłuszkami. "Grzybki" bardzo dziękują za bajkę i niespodzianki.

2017-09-27 23:25

Z cyklu "Talenty rodziców grupy Motylków"

W dniu 26.09.2017 r. w grupie "Motylków" odbył się pokaz wyrabiania masy plastycznej, który zaprezentowała mama Zuzi - Pani Ania Greczkowska. "Motylki" oraz panie dziękują za świetną zabawę :)

2017-09-27 23:14

Konkurs plastyczny "Od bajki do bajki"

Dnia 21.09.2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym na wykonanie ilustracji "Od bajki do bajki". Reprezentantami naszego przedszkola były dzieci z grup: "Motylków", "Grzybków" oraz "Krasnali". Jako współorganizatorzy konkursu zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych, do Galerii Młodych, pl. Zamkowy 2. Wystawa potrwa od września do października 2017. Zdjęcia z wręczenia nagród do obejrzenia w naszej galerii.

2017-09-22 22:31