Eko Walentynki
Nasze przedszkole uczestniczyło w akcji ,,Kocham recykling" czyli Eko Walentynki. W związku z tym odwiedzili nas dzisiaj uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie wraz z panią Małgorzatą Potaczałą. Przedszkolaki otrzymały dyplom za uczestnictwo w chojnowskiej edycji ogólnopolskiej akcji Eko Walentynki oraz lizaki w kształcie serduszek. Razem z przebranymi w bajkowe stroje uczniami gimnazjum zatańczyły makarenę, oraz utworzyły bardzo długi pociąg, słuchając wiersza pt.,,Lokomotywa" w wykonaniu pani Małgorzaty Potaczały.
data publikacji: 2015-02-13 20:04

UWAGA RODZICE
W związku z pismem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Legnicy w sprawie interwencji rodziców w temacie rozprzestrzeniania się wszawicy, Dyrektor Przedszkola prosi rodziców o systematyczne kontrolowanie czystości skóry głowy i włosów u dzieci. Wszawica stanowi obecnie problem natury higienicznej. Szerzy się dość łatwo i jej zwalczanie wymaga utrzymania higieny u wszystkich dzieci w oddziałach przedszkolnych. Aby te działania były skuteczne muszą być systematyczne i skoordynowane z zaangażowaniem rodziców i wychowawców z pielęgniarką.
data publikacji: 2015-02-13 19:38

Dzień Babci i Dziadka w grupie Słoneczek
Dzieci z grupy Słoneczek zaprosiły dziś swoje Babcie i swoich Dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Z wielkim przejęciem śpiewały, mówiły wierszyki i tańczyły dla swoich gości. Po części artystycznej wszyscy razem zasiedli do stołów na słodki poczęstunek.
data publikacji: 2015-02-13 19:21

Dzień Babci i Dziadka w grupie Grzybków
Dziś w grupie Grzybków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, który nagradzany był wielokrotnie gromkimi brawami. Po części artystycznej dzieci podarowały swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Następnie miał miejsce słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców naszych milusińskich.
data publikacji: 2015-02-12 18:40

Dzień Babci i Dziadka w grupie Motylków
Dziś w grupie Motylków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci dla swoich gości przygotowały przedstawienie pt.,,Królewna Śnieżka", śpiewały, mówiły wiersze, składały życzenia i wręczyły im własnoręcznie zrobione prezenty. Młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na koniec zaprosiły wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
data publikacji: 2015-02-11 19:27

<< nowsze | 84  | 85  | 86  | 87  | 88 | 89  | 90  | 91  | 92  | 93  | 94  | starsze >>

(szerokość: 190 / wysokość: 190)(szerokość: 190 / wysokość: 221)(szerokość: 190 / wysokość: 179)(szerokość: 225 / wysokość: 225)(szerokość: 190 / wysokość: 190)(szerokość: 190 / wysokość: 173) (szerokość: 190 / wysokość: 184)(szerokość: 190 / wysokość: 190)