Rozpoczęcie roku w oddziałach zerówkowych.

Rozpoczęcie roku przedszkolnego dla dzieci zapisanych do oddziałów zerówkowych odbędzie się 01.09.2017r. o godz. 8.00 w małym budynku przy Szkole Podstawowej Nr 4. Serdecznie zapraszamy!

2017-06-23 21:07

Informacja dotycząca wyników rekrutacji!

Informujemy, że wszystkie dzieci zapisane na pięciogodzinny pobyt od września, zostały przyjęte do naszego przedszkola.

2017-06-23 21:05

Spotkanie przedszkolaków ze strażakami

Dzieci z grup starszych uczestniczyły w spotkaniu z funkcjonariuszami Straży Pożarnej w Chojnowie. Jednym ze strażaków jest tata naszego Kubusia z "Motylków". Pokazał dzieciom ubiór obowiązujący w jednostce oraz odpowiedział na pytania zadawane przez dzieci. Maluchy zaprezentowały wierszyk o pierwszej pomocy oraz numery alarmowe potrzebne w nagłych wypadkach. W parku czekała na nas moc atrakcji w postaci wozu strażackiego. można było do niego wejść i oglądnąć wszystkie zakamarki. Jak wielka była to frajda widać na zdjęciach zamieszczonych w galerii zdjęć.

2017-06-21 15:13

Słoneczka na pizzy-wakacyjna niespodzianka

Dzieci z grupy "Słoneczka" wybrały się do pizzerii "Piccolo Mondo" na pyszną pizzę. Był to prezent od mamy Julii C. z okazji zbliżających się wakacji.

2017-06-20 09:10

Wizyta krawcowej

Ciocia naszej Milenki z grupy "Biedronki" pokazywała dzieciom na czym polega zawód krawcowej. Jak trudne i wymagające precyzji jest to zajęcie przekonały się przedszkolaki przewlekając samodzielnie nitki.

2017-06-19 09:32