Odwiedziny u "Grzybków"

Dzisiaj, czyli 20 września grupę "Grzybków" odwiedziła mama Wiktorii - Pani Patrycja, która przeczytała dzieciom 2 bajki "Zębowa Wróżka" i "Bajka o jesiennym szalu". Pani Patrycja przyniosła dary jesieni, z których dzieci zrobiły bukiety dla swoich pań. Dzieci bardzo serdecznie dziękują za super zabawę, a panie za piękne, jesienne bukiety! :) Zapraszamy do naszej galerii, by podziwiać efekty pracy dzieci.

2017-09-20 20:44

Sprzątanie Świata 2017

W ostatnich dniach nasze przedszkole brało udział w akcji "Sprzątanie Świata". Celem akcji jest wzrost świadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska. Nasze przedszkolaki z wielką radością i ochotą garnęły się do wysprzątania pobliskich ulic oraz parku. Fotorelacja poszczególnych grup w galerii.

2017-09-20 18:46

Wakacje :) :)

Z okazji wakacji życzymy wszystkim przedszkolakom świetnej i bezpiecznej zabawy, wielu przygód, pięknej pogody oraz uśmiechu bez liku. A rodzicom pociechy z dzieci i samych niezapomnianych chwil. Do zobaczenia we wrześniu! :)

2017-07-03 09:29

Piknik rodzinny "Motylków"

W sobotę w naszym przedszkolu odbył się piknik rodzinny zorganizowany w ramach Dnia Rodziny grupy "Motylki". Było to jednocześnie uczczenie zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie absolwentów. Nie obyło się bez uroczystości pełnej wierszyków, piosenek oraz tańca. Przedszkolaki mogły również zaprezentować całą gamę swoich talentów, wziąć udział w wielu rozgrywkach sportowych i zabawach z nagrodami. Z rodzicami natomiast można było zjeść coś pysznego z grilla a na deserek uraczyć się pysznym ciastem.

2017-06-27 19:13

Wizyta pani pielęgniarki

Pani pielęgniarka pani Grażyna Mazur odwiedziła nasze starszaki, aby opowiedzieć im o swojej pracy. Na tym się jednak nie skończyło. Chętne dzieci miały okazję spróbować sowich sił w opatrywaniu ran i bandażowaniu. Dzieci przypomniały numery alarmowe oraz nauczyły się podstawowych zasad bezpieczeństwa i pierwszej pomocy w razie wypadku. Bardzo dziękujemy pani Grażynce!

2017-06-23 21:16