"Grzybki" i ich "Zwierzaki cudaki"

Grupę "Grzybków" odwiedziła mama Zuzi - Pani Ilona, która przeczytała dzieciom bajkę pt. "Wesołe miasteczko". Pani Ilona przygotowała dla dzieci niespodziankę - wspólne wykonanie "Zwierzaków cudaków". Na koniec był słodki poczęstunek i wspólna fotografia. "Grzybki" bardzo dziękują mamie Zuzi za pięknie przygotowane zajęcia.

2017-10-13 18:52

Domowe przetwory "Krasnali"

Hej ho! Hej ho! Do pracy, by się szło! "Krasnale" spędziły kolejny pracowity dzień w przedszkolu. Tym razem wraz z paniami przygotowały kiszoną kapustę. Każde dziecko spróbowało swoich sił przy krojeniu oraz ugniataniu warzyw. Była to mega zabawa, a do obejrzenia zdjęć "od kuchni" zapraszamy do galerii ;)

2017-10-12 16:42

U "Krasnali" cuda z dyni i nie tylko...

Od poniedziałku "Krasnale" ciężko pracują, by przystroić swą salę. Mama Wiktora z dyni wyczarowała różyczkę, a dzieci Minionki oraz Hello Kitty. Bohaterami zajęć były również owoce. Bananowy delfinek to ciekawa inspiracja dla niejadków. "Krasnale" jeszcze raz gorąco dziękują Mamie Wiktora za pokaz swych umiejętności :)

2017-10-09 20:10

Doświadczenia u "Krasnali"

W ostatnim czasie "Krasnale" poznają zjawiska atmosferyczne. Przy pomocy Pani Sylwii, dzieci własnoręcznie mogły stworzyć tęczę, śnieg, deszcz a nawet przysłowiową burzę w szklance wody. Efekty eksperymentów można podziwiać w naszej galerii ;)

2017-10-06 09:24

Światowy Dzień Zwierząt u "Grzybków"

4 października obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji grupę "Grzybków" odwiedził szczeniaczek Zosi - Piorun. Dzieci miały okazję osobiście zapoznać się z rasą psa jaką jest labrador oraz dowiedzieć się kilku ciekawostek na jej temat. "Grzybki" gorąco dziękują tacie Zosi oraz Piorunowi za odwiedziny, które były dla nich wielką niespodzianką. :)

2017-10-04 20:06