Pokaz Taekwondo u "Krasnali"

17 października w grupie "Krasnali" odbył się pokaz Taekwondo. Poprowadził go Pan Yevgen Nikitin, a wraz z nim dzieci z grupy, które uczęszczają na zajęcia Taekwondo: Hania Czasławska, Artur Dyrkacz oraz Mateusz Sobczak. Był to niesamowity pokaz, wszyscy byli zachwyceni zajęciami. "Krasnale" jeszcze raz bardzo mocno dziękują Panu Yevgenowi za tak ciekawie spędzony czas :)

2017-10-19 19:16

"Krasnale" na wycieczce w Piotrowicach

W poniedziałek 16 października " Krasnale" wybrały się na wycieczkę do Piotrowic. Zwiedziły tam gospodarstwo Dziadka Hani Czasławskiej. Na dzieci czekało wiele atrakcji, takich jak: karmienie zwierzątek, jazda na kucyku, pieczenie ziemniaka oraz kiełbasek, zabawy w ogrodzie. Atmosfera była bardzo miła, rodzinna. "Krasnale" wraz z paniami przesyłają ogromne podziękowania za zaproszenie oraz organizację imprezy dla: Dziadka Hani - Pana Czasławskiego, Mamy Hani - Pani Eweliny Czasłwaskiej oraz Pana Radosława Dyrkacza - taty Artura. Do obejrzenia zdjęć z wycieczki zapraszamy do galerii.

2017-10-17 19:41

Sałatka warzywna "Żabek"

Miniony piątek upłynął "Żabkom" na kulinarnym wyzwaniu. Dzieci przyniosły do przedszkola ugotowane w domu warzywa i od razu zabrały się do przygotowania warzywnej sałatki. Najpierw wszystkie jarzyny zostały dokładnie obrane, następnie własnoręcznie pokrojone , a na koniec wymieszane wraz z groszkiem, kukurydzą, majonezem i przyprawami. Ostatnim punktem była degustacja, podczas której okazało się, że warzywa wcale nie są takie straszne, a wręcz przeciwnie. Sałatka była pyszna! ;)

2017-10-17 16:52

Sałatka owocowa "Motylków"

W piątkowy dzień "Motylki" sporządziły sałatkę owocową. Dzieci wybrały swoje ulubione owoce, omówiły ich kolory, smaki oraz konsystencje. Miały możliwość samodzielnego pokrojenia, wymieszania oraz oczywiście zjedzenia owoców na deser. Sałatka owocowa jest świetną alternatywą dla wielu tuczących słodyczy. Zajadające się sałatką "Motylki" można obejrzeć w naszej galerii :)

2017-10-13 23:22