Dzień Babci i Dziadka u Słoneczek

2014-01-22 11:54

Podziękowanie od Lecha Wałęsy

Nasze przedszkole w listopadzie 2013 r. wzięło udział w akcji Flash-Mob ,,Biało - Czerwona" organizowanej przez Gimnazjum nr 2. W związku z tym otrzymaliśmy podziękowanie od Lecha Wałęsy za uczestnictwo w tym projekcie.

2014-01-21 20:12

Dzień Babci i Dziadka u Krasnali

Dziś w grupie Krasnali odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Następnie wspólnie z babciami i dziadkami raczyły się słodkim poczęstunkiem. Życzymy Wam Kochani STO LAT !!!

2014-01-21 12:15

UWAGA RODZICE

Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców zakupiono do przedszkola nowe, kolorowe stoliki i krzesełka. Ładniejszymi salami cieszą się już : Misiaczki, Słoneczka, Grzybki i Motylki. Natomiast Biedronki cierpliwie czekają, bo przedsięwzięcie jest w trakcie realizacji. Dla Krasnali ten zakup sfinansowało przedszkole. Ponadto Rada Rodziców do grup ,,0" zakupiła laptop, urządzenie wielofunkcyjne i dywan. To dzięki wsparciu Rodziców, którzy wpłacają składki - sale naszych dzieci wyglądają estetyczniej, przyjemniej i atrakcyjniej. Dziękujemy Rodzicom za wsparcie finansowe i prosimy o dalszą współpracę.

2014-01-17 09:19

Bal Karnawałowy 2014

Jak każdego roku, zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbył się dziś bal karnawałowy. Dzieci zaprezentowały się w strojach swoich ulubionych postaci z bajek i filmów. Były wróżki, królewny, rycerze, piraci … i wiele innych bohaterów bajek. W szampańskich nastrojach dzieci bawiły się przy ulubionych przebojach. Zabawę uatrakcyjniały konkursy i popisy taneczne. Pan fotograf wykonał pamiątkowe zdjęcia. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze, dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń a słodki poczęstunek dostarczył niezbędnej energii do zabawy. Wszyscy bawili się znakomicie. Następny bal karnawałowy już za rok...Wodzirejami na zabawie byli aktorzy Teatru Humoru Igraszka z Wałbrzycha sfinansowani przez Radę Rodziców.

2014-01-13 20:23