,,Wezwij nr 112"

Dziś obejrzeliśmy przedstawienie pt.:,,Wezwij nr 112" w wykonaniu aktorów Teatru Gargulec z Wrocławia. W zabawny i pouczający sposób dzieci poznały konkretne przykłady niebezpieczeństw ( pożar, choroba, włamanie, wypadek ) i utrwałiły numer alarmowy 112.

2014-03-05 11:42

Walentynki 2014 w grupach ,,0"

2014-02-20 11:39

Wizyta w Urzędzie Miejskim

Motylki i Krasnale wybrały się z wizytą do Urzędu Miasta. O urzędzie opowiadała nam pani sekretarz Brygida Mytkowska. Jedną z atrakcji była możliwość zobaczenia gabinetu Burmistrza Miasta oraz sejfu. Zwiedziliśmy też siedzibę Gazety Chojnowskiej i rozmawialiśmy tam o pracy redaktorów.

2014-02-17 13:49

Walentynki 2014 u Motylków i Krasnali

,,Walentynki, Walentynki dla chłopczyka i dziewczynki. Piękną Walentynkę mam i dla Ciebie dziś ją dam". Tymi słowami dzieci z grupy Krasnali zaprosiły 14 lutego grupę Motylków do wspólnej zabawy walentynkowej. Dzieci zostały zapoznane z historią oraz zwyczajami walentynkowymi. Wszyscy ubrani na czerwono i z różnej wielkości serduszkami uczestniczyliśmy w korowodach, tańcach i konkursach. Na koniec zabawy był słodki poczęstunek. Dziękujemy rodzicom za ubranie dzieci na czerwono oraz pani Agnieszce Demiańczuk z Europe direct za gadżety, które wykorzystaliśmy jako nagrody w konkursach.

2014-02-16 18:15

Lizak za baterie - finał akcji

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akcji ,,Ekowalentynki". Zbieraliśmy zużyte baterie (1075 szt. ) Dziś odwiedzili nas uczniowie z Gimnazjum nr 2 wraz z organizatorem akcji p. Małgorzatą Potaczałą. Wręczyli nam dyplom - Podziękowanie za organizację akcji ,,Kocham recykling" oraz lizaki i podarunki dla dzieci.

2014-02-14 14:02