Wizyta Policjanta

Odwiedziny Policjanta w grupie Biedronek, Misiaczków, Słoneczek i Grzybków. Dziś w przedszkolu zawitał do nas Pan Policjant Adam. Opowiedział naszym przedszkolakom jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?…. Pan policjant chętnie opowiedział przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów. Serdecznie dziękujemy Panu Adamowi za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego i bezpiecznej zabawy nasi podopieczni wręczyli panu pamiątkową laurkę i słodki upominek.

2016-02-10 20:52

Dzień Babci i Dziadka

Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków. A dziadkowie wraz z babciami już czekają przed domami. Przez lornetki patrzą w dal wystrojeni jak na bal.

2016-01-31 18:10

Bal karnawałowy

Nasze przedszkolaki na balu miały możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania. Z dumą prezentowały kolorowe, bajeczne stroje.

2016-01-31 17:50

Teatrzyk

W dniu 20 stycznia przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt. "Przygody pingwinka" w wykonaniu aktorów Teatru Humoru IGRASZKA z Wałbrzycha.

2016-01-24 12:57

Ciekawa postać z bajki u Misiaczków

5 stycznia w grupie Misiaczków odbyło się spotkanie z cyklu „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”. Pierwsza na ochotnika zgłosiła się mama Zosi Ptak (córka mamusi nie poznała w stroju królewny ) a mama … spisała się na medal.. Nasz gość przeczytał dzieciom jedną z baśni znaną dzieciom na całym świecie z powszechnie lubianych książeczek oraz popularnych filmów animowanych . Była to ,,Królewna Śnieżka". Pani Ewelinka która wcieliła się w role Śnieżki bardzo interesująco przedstawiła nam losy Królewny Śnieżki a dzieci z zaciekawieniem słuchały opowiadania o losie bohaterki. W nagrodę Misiaczki otrzymały piękne kolorowanki z postacią Królewny Śnieżki. Na zakończenie spotkania zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcia. Bardzo serdecznie dziękujemy mamie Zosi za piękny strój i ciekawie przeczytaną baśń. Tego typu spotkania są bardzo ważne dla rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym, rozwijają one m.in. koncentrację uwagi i wyobraźnię. W związku z tym, serdecznie zapraszamy chętnych rodziców na kolejne spotkanie z tego cyklu.

2016-01-06 17:15