Walentynki 2014

Dzień Czerwony w przedszkolu z okazji Walentynek.

2014-02-14 11:59

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 3

Dzieci z grup ,,0" odwiedziły dziś Szkołę podstawową nr 3. Miały możliwość wzięcia udziału w przygotowanych dla nich zajęciach, spotkać się z dyrektorem szkoły oraz obejrzeć program artystyczny i pokazy akrobatyczne. Zobaczyły w jakich warunkach uczą się i spędzają wolny czas ich starsi koledzy. Przedszkolaki oraz panie dziękują gospodarzom szkoły za zaproszenie i gościnę.

2014-02-11 18:36

Lizak za baterie

Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji ,,Ekowalentynki". Zbieramy zużyte baterie. Finał akcji 14.II.2014 r. Hasło przewodnie - ,,Lizak za baterie".

2014-02-10 11:55

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 4

Dziś Krasnale, Motylki i Żabki2 udały się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 4. Oglądaliśmy przedstawienie o mieszkańcach lasu. Zostaliśmy zaproszeni do pracowni języka polskiego, matematycznej oraz do sali przyrodniczej. Odgadywaliśmy zagadki o figurach, układaliśmy kompozycje z figur geometrycznych, układaliśmy z liter swoje imiona, pisaliśmy na tablicy interaktywnej, braliśmy udział w doświadczeniach, patrzyliśmy przez mikroskop - zajęć było bardzo dużo. Na koniec otrzymaliśmy gadżety odblaskowe i figurki z origami. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie. Bardzo nam się podobał pobyt w szkole.

2014-02-05 11:30

Dzień Babci i Dziadka w grupie Żabki2