Dzień Mamy i Taty u Słoneczek

Dzieci z grupy Słoneczek zaprosiły dziś swoje mamusie i swoich tatusiów na uroczystość z okazji ich święta. ,,W każdym dniu życzymy słonecznej pogody, posłusznych dzieci i rodzinnej zgody" - tymi słowami zakończyły swój występ, na który składały się wiersze, piosenki i taniec.

2014-05-28 17:59

Urodziny w przedszkolu

Dziś Kamil z grupy Misiaczków, Damian z grupy Biedronek i Magda z grupy Słoneczek obchodzili urodziny. Życzymy jubilatom dużo zdrówka, szczęścia i 100 lat !!!

2014-05-23 17:38

Teatrzyk pt.,,Czarodziejski ksylofon"

Dzisiaj dzieci obejrzały teatrzyk pt.,,Czarodziejski ksylofon" w wykonaniu aktorów Teatru Igraszka z Wałbrzycha. Wspaniała gra aktorów, piękna dekoracja, kukiełki, muzyka - sprawiły przedszkolakom dużo radości i dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

2014-05-19 19:36

U Misiaczków i Biedronek

Misiaczki i Biedronki na wycieczce, w Osadzie Danieli.

2014-05-10 19:26

Wizyta strażaków

Dziś odwiedził nas strażak p. Rzeźnikiewicz. Zapoznał dzieci z sytuacjami zagrażającymi bezpieczeństwu - zabawa zapałkami, przebywanie w pobliżu ognia. Opowiedział o pracy strażaków, o sprzęcie gaśniczym, ubiorze niezbędnym w czasie gaszenia pożaru, o nr alarmowym i o wypadkach drogowych. Przedszkolaki miały okazję przymierzyć hełm strażacki i zapoznać się z wyposażeniem specjalistycznego wozu strażackiego. Bardzo dziękujemy p. Rzeźnikiewiczowi i jego kolegom za poświęcony nam czas.

2014-05-07 11:57