U Grzybków

Grzybki na wycieczce u kózek.

2012-05-21 12:41

Spotkanie ze strażakami

16.05.2012r. Słoneczka i Biedronki wyruszyły na spotkanie ze strażakami. Strażacy przyjechali na zielony plac wozami strażackimi z włączoną syreną, co zrobiło ogromne wrażenie na przedszkolakach. Zademonstrowali sprzęt jakim dysponują w akcjach ratowniczych. Maluchy mogły na własne oczy zobaczyć wyposażenie wozów strażackich. Można było przymierzyć hełm strażacki, wsiąść do wozu strażackiego a także spróbować lać wodę wężem pożarniczym. W podziękowaniu za pokaz dzieci wręczyły strażakom pamiątkowe laurki. Teraz nie tylko chłopcy ale i dziewczynki chcą zostać strażakami. Serdecznie dziękujemy panu Dariuszowi Mej, który zorganizował nam to spotkanie oraz dostarczył niezbędnych informacji dotyczących działalności Straży Pożarnej.

2012-05-18 13:58

Teatrzyk

Dzisiaj przedszkolaki obejrzały teatrzyk pt.,,Przygody misia Szymka". Było to bardzo zabawne i pouczające przedstawienie, które sprawiło dzieciom dużo radości.

2012-05-18 12:15

Urodziny u Misiaczków

Dzisiaj urodziny obchodzą - Bartuś i Szymuś z grupy Misiaczków. Wszystkiego najlepszego !!!

2012-05-18 11:49

Marchewkowy dzień

W dniu dzisiejszym grupy Jeżyki, Pajacyki1 i Żabki1 zorganizowały marchewkowy dzień w ramach akcji prowadzonych w naszym przedszkolu: Piramida Żywienia Przedszkolaka oraz Kubusiowi Przyjaciele Natury. Jedliśmy pyszne marchewki a także własnej roboty zrobiony z niej sok. Chcemy aby nasze przedszkolaki codziennie jadły to co dla nich najlepsze!

2012-05-17 16:32