W bibliotece

Jeżyki, Pajacyki1 oraz Żabki1 odwiedziły po raz kolejny Bibliotekę Miejską. Tym razem rozmawialiśmy o ilustracji i ilustratorach. Poznaliśmy również wierszyk pt." Imieniny Słonia" do którego w przedszkolu tworzyliśmy ilustracje wykorzystując własne pomysły.

2012-05-17 16:17

Piramida Żywienia wg Krasnali

W ramach akcji Piramida Żywienia Przedszkolaka Krasnale na zajęciach plastycznych wykonały swoją własną piramidę. Teraz już wiedzą jak się prawidłowo odżywiać.

2012-05-16 11:42

U Krasnali

Dziękujemy P. bibliotekarkom, że gościły nas - Krasnali w progach biblioteki w ciągu tego roku szkolnego. Dzisiaj byliśmy na ostatnich zajęciach bibliotecznych. Przed nami jeszcze pasowanie na czytelnika i zapisy w bibliotece aby samemu wypożyczać książki.

2012-05-15 14:01

Wiosenna zabawa

Przy promieniach ciepłego majowego słońca i przy dźwiękach muzyki w ogrodzie przedszkolnym, z udziałem aktorów z Teatru Humoru IGRASZKA z Wałbrzycha odbyła się wiosenna zabawa. Dzieci z radością brały udział we wspólnych zabawach i konkursach.

2012-05-14 12:45

,,Cała Polska czyta dzieciom"

Gościliśmy dzisiaj w grupie Krasnali tatę Kajtusia p.A.Tracza. Dzieci z zainteresowaniem słuchały czytanych przez p.Andrzeja ,,Mitów greckich". Dziękujemy. Zapraszamy następnych chętnych rodziców do czytania bajek w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom".

2012-05-14 12:34