Młodzi aktorzy

Dzieci z grupy Krasnali pokazały swój talent aktorski, występując przed swoimi młodszymi kolegami. Przedstawienie o zielonych żabkach zostało przyjęte gromkimi oklaskami.

2012-05-25 12:42

U Grzybków

Święto Mamy i Taty w grupie Grzybków.

2012-05-25 11:33

Dzieci z grupy Krasnali i Motylków na policji

Aby przybliżyć dzieciom pracę policjantów spotkaliśmy się z nimi w Komisariacie Policji. Tato Karolinki p. P. Demiańczuk przybliżył i utrwalił nam zasady bezpiecznej zabawy, podróżowania i nie ufania obcym. Niespodzianką był udział w spotkaniu celnika ze Straży Granicznej razem z psem - Sonią. Sonia pokazała co potrafi jej nos, a właściwie węch. Utrwaliliśmy zasady obrony przed psem. Drugą niespodzianką był p. ratownik z chojnowskiego basenu, który wpajał przedszkolakom zasady bezpiecznej zabawy nad i w wodzie. Serdecznie dziękujemy wszystkim Panom, Sonii, dziękujemy również za prezenty.

2012-05-23 12:10

U Krasnali

Dzieci z grupy Krasnali dzisiaj na zajęciach plastycznych kolorowej masie solnej nadały kształt serc. Starały się bardzo - bo to prezenty dla kochanych mam !

2012-05-22 14:37

Wizyta pielęgniarki

Krasnale gościły dzisiaj p. Grażynę Mazur. Pani pielęgniarka przekazała nam dobre rady dotyczące zachowań podczas udzielania pierwszej pomocy. Dzieci chętnie uczyły się na fantomie czynności ratujących ludzkie życie. Pani Grażynce dziękujemy.

2012-05-22 14:08