Kiermasz Wielkanocny

W naszym przedszkolu zagościł nastrój świąteczny. Dzieci pięknie wykonały ozdoby wielkanocne którymi możemy się pochwalić. A w dniu 23 marca odbył się kiermasz wielkanocny. Wszystkim którzy zakupili nasze ozdoby serdecznie dziękujemy.

2016-03-24 11:19

Dzień Wody

22 marca do naszego przedszkola zawitała pani dietetyk Małgorzata Uroda, która uświadamiała dzieci o znaczeniu wody w organizmie człowieka.Mówiła o ważnej roli wody w naszej diecie i jak ją prawidłowo spożywać. Dziękujemy Pani Urodzie za przemiłe spotkanie i wiele ciekawych informacji.

2016-03-24 11:11

Football Academy z wizytą w przedszkolu

Przedszkole odwiedzili panowie z Football Academy z maskotką Julianem. Nasi goście przybliżyli temat zdrowego odżywiania i przynieśli dla każdego przedszkolaka zdrową przekąskę - jabłka. Zaprosili nas również na wspólny trening.

2016-03-16 19:44

"Na podwórku" - wiosenne zabawy "Biedronek" z babcią Florentyny

Wszystkie dzieci wesoło i bezpiecznie bawiły się m.in. w "Chłopa", "Raz, dwa, trzy...". "Słoneczko" odnalazło też pierwiosnka - zwiastuna wiosny.

2016-03-05 10:52

Wizyta w SP3