REKRUTACJA 2016/17

NA STRONIE - DLA RODZICÓW, W ZAKŁADCE - REKRUTACJA ZNAJDUJE SIĘ REGULAMIN REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2016/17 ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE DOKUMENTY, KTÓRE NALEŻY ZŁOŻYĆ W SEKRETARIACIE PRZEDSZKOLA W DNIACH OD 1 MARCA DO 31 MARCA 2016 R.

2016-02-29 17:46

Decoupage z Biedronkami i Słoneczkami

Dzięki mamie Hani z grupy Biedronek - pani Ewelinie, dzieci zapoznały się z nową techniką zdobniczą decoupage. Wynikami pracy są przepięknie zdobione wazoniki. Pani Ewelino - dziękujemy!!

2016-02-28 08:21

Wizyta Policjanta

Odwiedziny Policjanta w grupie Biedronek, Misiaczków, Słoneczek i Grzybków. Dziś w przedszkolu zawitał do nas Pan Policjant Adam. Opowiedział naszym przedszkolakom jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?…. Pan policjant chętnie opowiedział przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów. Serdecznie dziękujemy Panu Adamowi za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego i bezpiecznej zabawy nasi podopieczni wręczyli panu pamiątkową laurkę i słodki upominek.

2016-02-10 20:51

Dzień Babci i Dziadka

Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków. A dziadkowie wraz z babciami już czekają przed domami. Przez lornetki patrzą w dal wystrojeni jak na bal.

2016-01-31 18:06

Bal karnawałowy

Nasze przedszkolaki na balu miały możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania. Z dumą prezentowały kolorowe, bajeczne stroje.

2016-01-31 17:40