Zasady organizacji dyżuru wakacyjnego w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Chojnowie

Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie
karty zgłoszenia na dyżur wakacyjny w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie (sierpień) i w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Chojnowie (lipiec)
SKŁADAJĄ W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 3 W CHOJNOWIE

1.     Dyżur wakacyjny jest organizowany w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Chojnowie w roku szkolnym 2022/2023 od 1 lipca do 31 lipca 2023 r. Pierwszeństwo skorzystania z opieki w tym czasie mają dzieci uczęszczające w roku szkolnym 2022/2023 do tego przedszkola.
2.     Na dyżur lipcowy zapisywane są dzieci obojga pracujących rodziców/opiekunów prawnych lub pracującego rodzica/opiekuna prawnego, który samotnie wychowuje dziecko i niekorzystających w tym okresie z urlopu.
3.     Decyzję o przyjęciu dziecka z innego przedszkola w okresie wakacji podejmuje dyrektor, uwzględniając realne możliwości organizacyjne przedszkola oraz plan urlopowy nauczycieli i wynikającą z niego liczbę grup przedszkolnych.
4.     Podstawą przyjęcia dziecka jest wykonanie przez rodziców/opiekunów prawnych następujących czynności:
a) Wypełnienie i podpisanie Karty zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny oraz dostarczenie jej w terminie do 09 czerwca 2023 r. do przedszkola, do którego dziecko uczęszcza w danym roku szkolnym;
b) Kartę zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny do przedszkola rodzice/opiekunowie prawni pobierają ze strony internetowej przedszkola lub od nauczycielek w poszczególnych grupach. Wzory kart zgłoszenia dziecka stanowią załączniki do niniejszych zasad.

Karty zgłoszenia oraz Klauzulę RODO znajdą Państwo w zakładce Dla Rodziców/ Dokumenty do pobrania.

2023-05-24 16:52

Wycieczka na Ranczo Grapa

We wtorek 23.05.2023r. grupy Słoneczka, Grzybki, Żabki i Motylki wybrały się na wycieczkę na Ranczo Grapa.
Przedszkolaki świetnie się bawiąc wzbogaciły wiadomości na temat zwierząt. Obserwowały otaczającą przyrodę, brały udział w zabawach integrujących oraz skorzystały z "małpiego gaju". Było świetnie!

2023-05-24 12:51

Wycieczka na Ranczo Grapa

2023-05-24 12:51

Czytanie to magia

Na zaproszenie Biblioteki Miejskiej w Chojnowie w Domu Schrama wystąpił znany iluzjonista Piotr Szumny. Sztuczki wykonywane przez Pana Piotra podziwiały, również dzieci z naszego przedszkola, z grupy Krasnale.

2023-05-16 16:40

Przesiewowe badanie wzroku

Dzięki współpracy Fundacji Dr Oko z Legnicy 16.05.2023 r. w Naszej placówce odbyło się przesiewowe badanie wzroku wszystkich Naszych Podopiecznych.
Celem przedsięwzięcia jest profilaktyka ochrony wzroku oraz edukacja.
Za współpracę Fundacji serdecznie dziękujemy !

2023-05-16 16:36