Misiaczki uczą się malować.

Maluszki uczą się posługiwać pędzelkami i farbkami - żółty to jeden z ulubionych kolorów, a ,,żółte kaczki nieboraczki" to bohaterki z piosenki ,,Chodzi Marzec Czarodziej".

2011-03-31 12:33

Policja w przedszkolu.

Dnia 31.03.2011. do naszego przedszkola zaprosiliśmy funkcjonariuszy Policji. Głównym tematem spotkania było zapoznanie dzieci z zawodem policjanta oraz rozmowa o bezpieczeństwie dzieci w przedszkolu, na drogach i placach zabaw. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy za cenne rady. Teraz już wiemy, że policjant to nasz przyjaciel, na którego możemy liczyć w każdej sytuacji.

2011-03-31 10:12

Cztery pory roku.

Dzieci z grupy Słoneczka uczestniczą w zabawach rozwijających myślenie i rozwiązywanie problemów poprzez stosowanie różnych metod i technik twórczych. Takie zajęcia rozszerzają doświadczenie i wiedzę dziecka na temat otaczającej rzeczywistości np. pory roku i zmiany zachodzące w przyrodzie.

2011-03-30 12:58

Podziękowanie.

Dziękujemy !!! Koledzy i koleżanki Agnieszki Kużdżał z grupy żłobkowej Misiaczki dziękują bardzo, hojnej cioci z Holandii pani Voortman za ogromną paczkę z atrakcyjnymi prezentami. Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia.

2011-03-30 12:19

Wizyta w Muzeum

Grupa Krasnali odwiedziła Muzeum Regionalne w Chojnowie, gdzie odbył się pokaz wykonywania ozdób ze szkła. Dzieci mogły samodzielnie wydmuchiwać szklane bańki, które zabrały do domu. Pokaz zaprezentowała pani Helena Piasecka z Legnicy.

2011-03-29 14:19