,,Glinolepienie" w grupach ,,zerowych"- Żabki i Pajacyki

17.05. dzieci uczestniczyły w warsztatach twórczych ,,Glinolepienie" , które prowadził Waldemar Wnęk-Siewierski ze Zgorzelca. Zajęcia miały na celu odzwierciedlenie świata przez sztukę, rozwój sprawności manualnej oraz inwencji twórczej dzieci. Warsztatom towarzyszyła przyjemna muzyka oraz wesoła zabawa. Prace z gliny zostały w szkole i po wyschnięciu dzieci zabiorą je do domu.

2011-05-18 09:31

Przedstawienie ,,Wiosenne porządki"

12.05.odwiedzili nas aktorzy z Agencji Artystycznej KANON z Krakowa.Oglądaliśmy teatrzyk pt: ,,Wiosenne porządki". Dzieci podziwiały sójkę,która spotkała się z boćkiem, wiewiórką i misiem rozmawiając o wiosennych porządkach.Przedstawienie sprawiło dzieciom wiele radości.

2011-05-13 08:43

Urodziny w przedszkolu.

Sto lat !!! W dniu urodzin Kamilka, Magdy i Paulinki życzymy im wszystkiego najlepszego.

2011-05-04 10:37

,,Ty o Ziemię naszą dbasz - czysto wokół masz"

Zajęcia z ekologii. Z okazji Międzynarodowego Święta Ziemi dzieci z grup - Biedronki i Słoneczka brały udział w zabawach, które zachęcały je do dbania o środowisko, utrzymania czystości w swoim najbliższym otoczeniu oraz wrzucaniu wszelkich odpadów do przeznaczonych do tego kontenerów.

2011-04-28 13:03

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych c.d.

Misiaczki i Motylki przygotowują ozdoby wielkanocne.W atmosferze Świąt Wielkanocnych Misiaczki malują ,,kurczątko żółciutkie..." Malowanie to jedno z ulubionych zajęć maluchów, choć jeszcze potrzebna jest pomoc pani, a po zajęciach... słodkie czekoladowe jajeczka, króliczki i zdrowe jabłuszka, co mile dopełniło te chwile. Dzieci z grupy Motylki malowały pisakami i kredkami pisanki wielkanocne.

2011-04-21 12:22