Urodziny w przedszkolu

Wszystkiego najlepszego życzymy dziś Angelice z grupy Grzybków i Nataszy z grupy Motylków z okazji ich urodzin :)

2011-11-28 10:39

Wycieczka do ,,Dany"

23.11.2011r. grupa Grzybków i Krasnali wybrała się na wycieczkę do ,,Dany" - zakładu szyjącego ubranka dla dzieci. Oglądaliśmy cykl powstawania ubranek, rozmawialiśmy z paniami krawcowymi i zwiedzaliśmy cały zakład. Do przedszkola wróciliśmy bogatsi o nowe doświadczenie.

2011-11-23 12:42

Wizyta policjantów

Dnia 16.11.2011r. odwiedzili nas policjanci: p.Henryk Rokita i p. Wojciech Piwowarczyk, którzy rozmawiali z dziećmi o przestrzeganiu na co dzień zasad bezpieczeństwa. Dzieci obiecały, że będą wykorzystywać zdobyte wiadomości.

2011-11-16 12:19

Pasowanie na przedszkolaka

27.10.2011r. w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. To szczególnie ważne wydarzenie dla dzieci z grupy Słoneczek. Jest to również moment, w którym maluchy stają się pełnoprawnymi przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego, w którym dzieci pięknie śpiewały, recytowały wiersze i tańczyły. Następnie Pani Dyrektor zaczarowaną kredką mianowała każde dziecko na przedszkolaka i wręczyła dyplom na dobry początek wspólnych lat edukacji przedszkolnej. Po pasowaniu był czas na sesję zdjęciową, swobodne rozmowy z rodzicami i dziećmi, a także na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W PRZYGOTOWANIE UROCZYSTOŚCI.

2011-10-28 09:36

,,Wszyscy mamy wesołe minki bo Kubuś Puchatek ma dziś urodzinki"

Dziś Kubusiu Twoje święto, więc życzenia ślą przedszkolaki ! 14.X.2011r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy ,,Urodziny Kubusia Puchatka". Radości było co nie miara - zabawy, konkursy, tańce... Każde dziecko przyniosło z domu swojego ulubionego misia, aby wspólnie z nim uczcić jego święto.

2011-10-14 13:45