,,Dziś w przedszkolu śmiech i tańce, tańczą różne przebierańce..."

2012-01-10 14:37

Nasze zwierzątka

Dzisiaj Karolek z grupy Słoneczek przyniósł do przedszkola swoje zwierzątka - świnki morskie. Dzięki temu dzieci dowiedziały się jak zajmować się tymi zwierzętami. Czym karmić oraz jak pielęgnować i dbać o wszystkie ich potrzeby.

2012-01-05 14:28

Wigilia u Biedronek i Słoneczek

,,Podzielić się opłatkiem, powiedz mi, co to znaczy? To dobrze życzyć innym i wszystko im przebaczyć."

2011-12-23 12:05

Wigilia u Jeżyków, Żabek i Pajacyków c.d.

Wigilia u Jeżyków, Żabek i Pajacyków. Dziękujemy Pani Róży Pakule i Pani Agacie Koziar oraz dzieciom z Ogniska Muzycznego za udany koncert. Dziękujemy również wszystkim rodzicom za przepyszne słodkości. Życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!

2011-12-22 20:44

Wizyta górnika

Do przedszkolaków z grup Jeżyki, Żabki i Pajacyki przybył gość. Był to górnik, tato jednego z przedszkolaków. Gość zaprezentował się w stroju galowym. Opowiedział o swojej pracy pod ziemią, co poparł pokazem ciekawych zdjęć. Przedszkolaki miały możliwość zapytania się o sprawy związane z tą trudną i niebezpieczną pracą. Serdecznie dziękujemy za niewątpliwie bardzo ciekawe spotkanie.

2011-12-20 18:40