Walentynki w przedszkolu

W kalendarzu jest taki dzień, kiedy wszyscy kochają się. Dla tego dnia warto żyć, bo dobrze jest kochać i kochanym być !!! Miłość jest ważna i niech wiecznie trwa, a nie tylko tego jednego dnia.

2012-02-14 20:44

Teatrzyk pt. ,,Wesoła szkoła"

Dzisiaj odwiedzili nas aktorzy Objazdowego Teatru Lalek ,,Pinokio" z Nowego Sącza. Dzieci obejrzały teatrzyk pt. ,,Wesoła szkoła". Było to bardzo pouczające przedstawienie, które przedszkolaki oglądały z dużym zainteresowaniem, podziwiając piękne kukiełki i grę aktorów.

2012-02-06 21:28

Przedstawienie pt.,,Złośliwości Jej Królewskiej Mości"

Dzieci z grup - Krasnale, Motylki, Pajacyki, Żabki i Jeżyki obejrzały dziś w sali MOKSiR-u przedstawienie pt.,,Złośliwości Jej Królewskiej Mości" w wykonaniu aktorów Teatru Maska z Krakowa.Była to bardzo pouczająca opowieść o dobrym i złym zachowaniu, o słuchaniu rodziców i o dzieleniu się posiłkiem.

2012-01-18 12:04

Przedstawienie ,,Zabawa w Śpiącą królewnę" oraz ,,Kopciuszek".

13.01.2012r. w małej salce w Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie przed dziećmi z naszego przedszkola wystąpili uczniowie z klas II pod kierunkiem pani Teresy Halikowskiej i pani Karoliny Socha. Przedszkolakom bardzo podobały się unowocześnione wersje Śpiącej królewny i Kopciuszka, czego dowodem były ich roześmiane buzie. Każdy z występów został nagrodzony słodkim upominkiem i gromkimi brawami. Dzieci bawiły się wspaniale. Przygotowane przedstawienia w wykonaniu ich starszych kolegów były bardzo dobrym pomysłem. Młodzi aktorzy doskonale odegrali swoje role, pokazali, że są kreatywni i pracowici. Oprawa muzyczna dodała przedstawieniom uroku. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim dzieciom oraz Paniom za zaproszenie nas na obejrzenie tych przedstawień. Serdecznie dziękujemy Pani Renacie Rychlińskiej za pomoc w zorganizowaniu wyjścia na przedstawienie do Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie.

2012-01-16 19:03

Bal karnawałowy w grupach ,,zerówkowych"

W rolach księżniczek, wróżek i innych przebierańców wystąpiły dzieci z grupy Pajacyków, Żabek i Jeżyków.

2012-01-11 08:42