Spotkanie z żołnierzem

Spotkanie z żołnierzem w grupie Żabki2 i Pajacyki2

2012-03-02 18:29

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 4 c.d.

Żabki, Pajacyki i Jeżyki w Szkole Podstawowej nr4

2012-03-02 17:38

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 4

Dzieci z grupy Krasnali, Motylków i Żabek odwiedziły dziś Szkołę Podstawową nr 4. Zostały przywitane przez panią dyrektor Elżbietę Borysewicz i panią Dorotę Chopkowicz. Oglądały bajkowe przedstawienie w wykonaniu uczniów tej szkoły, uczęszczających do świetlicy. Następnie zostały oprowadzone po szkole i zapoznały się z salami - teatralną, komputerową, świetlicą, gabinetem lekarskim i basenem. Na zakończenie wizyty każdy przedszkolak otrzymał pamiątkową zakładkę do książki.

2012-02-29 13:12

Przedstawienia w grupach - Żabki, Pajacyki i Jeżyki

Dzieci z grup - Żabki, Pajacyki i Jeżyki podczas przedstawienia pt.,,Wesoła szkoła" i ,,Kopciuszek".

2012-02-24 20:46

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 3

Dzieci z grup starszych naszego przedszkola wczoraj i dzisiaj odwiedziły Szkołę Podstawową nr 3 w Chojnowie. Zostały bardzo ciepło przyjęte przez pana dyrektora Mariusza Szklarza i panią Grażynę Klucznik. Zapoznały się z salami lekcyjnymi i pracownią komputerową oraz podziwiały występy uczniów tej szkoły.

2012-02-23 18:26