Teatrzyk

Dzisiaj przedszkolaki obejrzały teatrzyk pt.,,Przygody misia Szymka". Było to bardzo zabawne i pouczające przedstawienie, które sprawiło dzieciom dużo radości.

2012-05-18 12:15

Marchewkowy dzień

W dniu dzisiejszym grupy Jeżyki, Pajacyki1 i Żabki1 zorganizowały marchewkowy dzień w ramach akcji prowadzonych w naszym przedszkolu: Piramida Żywienia Przedszkolaka oraz Kubusiowi Przyjaciele Natury. Jedliśmy pyszne marchewki a także własnej roboty zrobiony z niej sok. Chcemy aby nasze przedszkolaki codziennie jadły to co dla nich najlepsze!

2012-05-17 16:32

W bibliotece

Jeżyki, Pajacyki1 oraz Żabki1 odwiedziły po raz kolejny Bibliotekę Miejską. Tym razem rozmawialiśmy o ilustracji i ilustratorach. Poznaliśmy również wierszyk pt." Imieniny Słonia" do którego w przedszkolu tworzyliśmy ilustracje wykorzystując własne pomysły.

2012-05-17 16:17

Wiosenna zabawa

Przy promieniach ciepłego majowego słońca i przy dźwiękach muzyki w ogrodzie przedszkolnym, z udziałem aktorów z Teatru Humoru IGRASZKA z Wałbrzycha odbyła się wiosenna zabawa. Dzieci z radością brały udział we wspólnych zabawach i konkursach.

2012-05-14 12:45

Zabawa ,,pod chmurką"

Pajacyki, Żabki i Jeżyki podczas zabawy ,,pod chmurką" prowadzonej przez aktorów Teatru Humoru IGRASZKA z Wałbrzycha.

2012-05-11 17:57