,,Przygody misia Szymka"

Przedszkolaki z grup ,,0" oglądają przedstawienie o misiu Szymku.

2012-06-05 14:02

Bambiniada 2012

Żabki, Pajacyki, Jeżyki i Krasnale w czasie występu na Bambiniadzie.

2012-06-04 10:28

Tak uczciliśmy Dzień Dziecka w przedszkolu.

2012-06-01 14:53

Dzieci z grupy Krasnali i Motylków na policji

Aby przybliżyć dzieciom pracę policjantów spotkaliśmy się z nimi w Komisariacie Policji. Tato Karolinki p. P. Demiańczuk przybliżył i utrwalił nam zasady bezpiecznej zabawy, podróżowania i nie ufania obcym. Niespodzianką był udział w spotkaniu celnika ze Straży Granicznej razem z psem - Sonią. Sonia pokazała co potrafi jej nos, a właściwie węch. Utrwaliliśmy zasady obrony przed psem. Drugą niespodzianką był p. ratownik z chojnowskiego basenu, który wpajał przedszkolakom zasady bezpiecznej zabawy nad i w wodzie. Serdecznie dziękujemy wszystkim Panom, Sonii, dziękujemy również za prezenty.

2012-05-23 12:10

Spotkanie ze strażakami

16.05.2012r. Słoneczka i Biedronki wyruszyły na spotkanie ze strażakami. Strażacy przyjechali na zielony plac wozami strażackimi z włączoną syreną, co zrobiło ogromne wrażenie na przedszkolakach. Zademonstrowali sprzęt jakim dysponują w akcjach ratowniczych. Maluchy mogły na własne oczy zobaczyć wyposażenie wozów strażackich. Można było przymierzyć hełm strażacki, wsiąść do wozu strażackiego a także spróbować lać wodę wężem pożarniczym. W podziękowaniu za pokaz dzieci wręczyły strażakom pamiątkowe laurki. Teraz nie tylko chłopcy ale i dziewczynki chcą zostać strażakami. Serdecznie dziękujemy panu Dariuszowi Mej, który zorganizował nam to spotkanie oraz dostarczył niezbędnych informacji dotyczących działalności Straży Pożarnej.

2012-05-18 13:58