Policjant w przedszkolu

27 września nasze przedszkole odwiedził policjant - pan Szaja. Spotkanie dotyczyło bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzieci zadawały gościowi pytania na temat jego pracy, na które otrzymały wyczerpujące odpowiedzi. Najwięcej radości sprawił przedszkolakom pokaz policyjnego motoru - mogły podziwiać jego światła oraz przez chwilę na nim posiedzieć. Bardzo dziękujemy za wizytę w naszym przedszkolu i obdarowanie dzieci odznakami odblaskowymi.

2012-09-28 11:01

Bajka o Rybaku i Złotej Rybce

Dzisiaj dzieci obejrzały przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów z Teatru Humoru ,,Igraszka" z Wałbrzycha pt.,,Bajka o Rybaku i Złotej Rybce". Teatrzyk przyniósł przedszkolakom dużo radości, dlatego wynagrodziły aktorów gromkimi oklaskami.

2012-09-25 11:36

Sprzątanie świata

Dzieci z naszego przedszkola zaopatrzone w worki na śmieci i gumowe rękawiczki zbierały dziś papierki, butelki plastikowe itp. z okolicznych chodników oraz placu zabaw w parku. W ten sposób kolejny raz włączyły się w akcję ,,sprzątanie świata". Hasłem tegorocznej edycji jest ,,Kocham, lubię, szanuję, nie śmiecę".

2012-09-17 19:30

Urodziny Ani

Dzisiaj nasza Ania skończyła 7 lat. Dzieci i wszystkie panie życzą Ci Aniu dużo zdrówka i szczęścia :)

2012-08-31 18:21