Żabki1 i Pajacyki1 na wycieczce do lasu

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr3 uczestniczyły w wycieczce edukacyjnej do lasu w Nadleśnictwie Modła. Celem wycieczki było poznanie w sposób bezpośredni środowiska roślin i zwierząt leśnych. Dzieci różnymi zmysłami miały możliwość zgłębienia wiedzy niedostępnej w warunkach przedszkolnych. Zwieńczeniem wyprawy było wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku i zabawy w plenerze. W tym miejscu pragniemy podziękować panu leśniczemu Romanowi Książek za zorganizowanie wycieczki i panu burmistrzowi Janowi Serkiesowi za zasponsorowanie autokarów.

2013-05-17 20:43

Wycieczka do Straży Pożarnej

Dzieci z grupy Żabki2 i Pajacyki2 na wycieczce do Straży Pożarnej.

2013-05-17 13:24

Wycieczka do Zakładu ,,Apis"

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr3 zwiedzały zakład produkujący tekturę i kartony APIS. Miały możliwość poznania całego cyklu produkcyjnego. Wycieczka mogła się odbyć dzięki uprzejmości dyrekcji zakładu i jednego z rodziców, pana Piotra Geraka – za co serdecznie dziękujemy. Specjalne podziękowania należą się panu Dariuszowi Merunowiczowi za oprowadzenie wycieczki po zakładzie i ciekawe przekazanie wiedzy na temat produkcji papieru.

2013-05-17 12:29

Listy dla Ziemi

Dzieci zgrup ,,0" w ramach obchodów Dnia Ziemi pisały i rysowały listy o tematyce ekologicznej.

2013-05-17 12:21

Kubusiowi przyjaciele natury

W ramach obchodów Dnia Ziemi dzieci z grup ,,0" wykonały plakaty potwierdzające troskę i przyrzeczenie dbania o przyrodę i całą planetę.

2013-05-17 12:11