Lekcja patriotyzmu

W grupie Krasnali i Motylków realizujemy wychowanie patriotyczne poprzez opowiadanie, legendy, poznajemy symbole narodowe, słuchamy hymnu państwowego, uczymy się patriotyzmu. Dla uczczenia Święta Niepodległości wybraliśmy się pod Obelisk oraz na cmentarz pod Golgotę Wschodu aby zapalić znicz i w ten sposób wyrazić miłość do Ojczyzny.

2013-11-08 20:16

Urodziny Kubusia Puchatka w grupach ,,0"

W dniu urodzin Kubusia Puchatka dzieci przyniosły do przedszkola maskotki związane z tym misiem. Były konkursy, tańce, korowody, rysowanie bajkowych postaci, słuchanie bajek. Podsumowaniem dnia była degustacja gofrów. Dzieci miały możliwość obserwowania procesu powstawania gofrów od wyrobienia ciasta po produkt końcowy. Gofry smakowały wyśmienicie. Dzieci same dobierały dodatki np. bitą śmietanę, dżem, miód, nutella. W tym dniu przyszli w odwiedziny absolwenci przedszkola, których skusił wspaniały zapach, rozchodzący się po całym budynku.

2013-10-15 11:45

Urodziny Kubusia Puchatka

Dziś Kubuś Puchatek skończył 87 lat. Dzieci z naszego przedszkola składają mu najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. 100 lat Kubusiu Puchatku !!!

2013-10-14 12:36

Przedstawienie pt.,,Kopciuszek"

Wyjście do MOKSiR-u na przedstawienie przygotowane przez SP4 pt.,,Kopciuszek". Teatrzyk dostarczył dzieciom wielu przeżyć. Wszyscy byli pod wrażeniem przepięknych strojów, muzyki i wartkiej akcji. Dodatkowym atutem był fakt iż udział dzieci w spektaklu był bezpłatny. Poziom artystyczny przedstawienia był bardzo wysoki. Niejeden zawodowy teatr nie reprezentuje takiego poziomu. Serdecznie dziękujemy dzieciom i nauczycielom za zaproszenie na przedstawienie. Prosimy o jeszcze. BRAWO !!!

2013-10-10 15:35

U Żabek2 i Pajacyków2

Dzień Chłopaka w grupie Żabki2 i Pajacyki2.

2013-10-10 14:52